Spalio 21-ąją savo penkerių metų gimtadienį švęs Lietuvos radijo programa Opus 3, iškart po to savo eilės sulauks ir stoties senbuvė laida Mix Subas. Elektroninės muzikos ir naktinio gyvenimo klystkeliams skirta radijo laida į penktojo gimtadienio šventę klube Soul Box kviečia spalio 22-ąją, šeštadienį.

Aritmetika nesudėtinga – per penkerius eterio metus laidos Mix Subas  įkūrėjas ir vedėjas Loranas Vaitkus su klausytojais pasisveikino daugiau nei 250 kartų. Kurį laiką šeštadienių popietes skaidrinusi dvi valandas trunkanti ir lietuviškas bei užsienines elektroninės muzikos naujienas apžvelgianti laida šiuo metu transliuojama penktadieniais, prieš pat prasidedant savaitgalio pramogoms.

Absoliučia dauguma atvejų Mix Subas transliuojamas gyvai iš Opus 3 studijos Vilniuje. Be didžiosios dalies įdomių ir talentingų Lietuvos elektroninės muzikos atlikėjų bei didžėjų, laidoje yra viešėjęs ir ne vienas garbingas mūsų diskotekų svetys iš užsienio. Tai – Roman Flugel, Jay Haze, Alva Noto, Sascha Funke, My My, Dixon, Marcus Worgull, Kiki, Chloe, Nacho Marco, Pier Bucci ir kiti, spėję suderinti pasirodymus Lietuvos klubuose ir interviu ar net gyvus miksus Mix Subo studijoje.

Spalio 22-ąją vis dar naujame Vilniaus klube Soul Box visi, kada nors kalbėję ar groję Mix Subo eteryje, gal net netilptų. Visgi Loranas Vaitkus ir jau geras pusmetis jam kompaniją eteryje palaikanti žurnalistė Daina Dubauskaitė į septynias gimtadienio vakarėlio valandas šiaip ne taip surikiavo 20 artimų radijo laidos draugų. Tai – Partyzanų, Techstylism, Mondayjazz, Love In Slow Motion, Eternia, 12 inčų po žeme, Silence ir krūvos kitų susivienijimų įkūrėjai ir nariai, pasiruošę penkmečio proga Mix Subui  iškepti riebų elektronikos tortą. Kalorijų skaičiuoti tikrai nebus kada, mat šokiai vyks iškart dviejose Soul Box erdvėse. Vaizdine šventės dalimi rūpinsis Oro pagalvės.

Gimtadienio metu Mix Subas  pristatys ir tolimesnius su vakarėliais susijusius bei Berlynu kvepiančius planus. Apie juos, žinoma, papasakos ir radijo eteryje. Artimiausia laida – spalio 21-ąją, o ypač pasigarsinti radijo imtuvus vertėtų spalio 28-ąją. Pasitinkant ilgąjį savaitgalį ir prisimenant linksmiausias penkmečio akimirkas laida truks ištisą pusę paros – nuo 20 val. iki 8 val. ryto; joje spės apsilankyti beveik visi gimtadienio nakties dalyviai.

Penkeri Mix Subo metai garsiai ir be gėdos jausmo šeštadienį bus paminėti adresu Vilniaus g. 33, vos įėjus pro iškaba Soul Box pažymėtas duris. Gėlės ir dovanos priimamos nuo 22 val. vakaro.

Afiša Bangos

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *