Mini interviu su Pictureplane

2015-10-21        

Pictureplanes

Ilgai Lietuvoje lauktas ir 2015-11-05 Liverpool Indie/Rock Bar pasirodysiantis post-kultūros atlikėjas Pictureplane nepasikuklino ir sutiko atsakyti į keletą Suru.lt klausimų. 

Visų pirma, džiaugiamės, kad pagaliau atvyksti. Kodėl taip ilgai užtrukai?

Aš irgi sujaudintas! Negaliu būti visur vienu metu!

Kokios nuotaikos dėl turo? Turi kokių nors istorijų iš kelionių?

Dabar esu namie, Brukline. Iš tiesų labai mėgstu turus, tai yra dėl ko aš gyvenu, todėl negaliu sulaukti, kol vėl leisiuos į kelią. Kai keliauji, kiekviena diena – nauja istorija. Turiu per daug istorijų….

Ar pasiilgsti undergroundo tūsų Denveryje ar turavimą mėgsti labiau?

Na, kaip atlikėjui iš tiesų yra svarbu turėti artimą draugų bendriją ir vietą, kurią gali vadinti namais. Keliavimas yra labai svarbus ir suteikia išminties bei pakeičia pasaulio suvokimą, bet išskirtinai svarbu kažkur priklausyti. Taigi aš pasiilgstu tam tikro laiko Denveryje, taip. Niujorkas yra visiškai kitoks.

Ar turi laiko paklausyti naujų įrašų? Koks būtų tavo naujausias pirkinys?

Taip, nuolat ieškau naujos muzikos. Dabar klausiau puikaus EP Demo, išleisto hardcore gender queer punk grupės G.L.O.S.S. ir prodiuserio Delroy Edwards, kuris turi nuostabius Memphio repo mixteipus Slowed Down Funk: Pure Evil. Taip pat pastaruoju metu klausiau industrial techno kaip Ancient Methods ir Powell. Ir stoner metal kaip Bongripper ir Weedeater.

Tavo mėgstamiausi 3 hip-hop gabalai?

Geras klausimas…. Galbūt kažkas iš Deep Puddle Dynamics. Company Flow8 Steps to Perfection. Souls of Mischeif93 Till Infinity. Haha, aš niekad negalėčiau išsirinkti tik trijų.

Kaip žinom, viską darai live. Ar galėtum pasakyti, kad dauguma dj yra pervertinti ir publika nepakankamai vertina atlikėjus, grojančius live?

Na, be abejo yra pervertinti ir permokami DJ, taip. Ir miksuoti visiškai nėra sudėtinga. Ką aš darau, yra ganėtinai skirtinga, bet aš dėl to labai neišgyvenu. Norėčiau pamatyti daugiau elektronikos atlikėjų, darančių live ir gerbiamų dėl to. Perfomansas yra menas pats savaime.

Koks yra esminis skirtumas tarp Thee Physical ir Technomancer? Mažiau goth, daugiau pop priėjimas?

Manau, tai buvo įkvėpta daugiau industrinių garsų ir hip-hop inspiruotas įrašas. Norėjau tam tikros rūšies darkwave, industrinio hip-hop albumo. Kuris būtų tuo pačiu ir pop. Thee Physical buvo labiau apie kūną, lytį, jausmingumą ir fizinį prisilietimą. Technomancer labiau susijęs su nekantrumu ir technologija. Jie labai skirtingi.

Kaip paaiškintum terminą Technomancer žmonėms nežinantiems tavo diskografijos?

Technomancer – tai kažkas, naudojantis technologiją magiškiems tikslams. Naudojantis prietaisus tam, kad iškreiptų jų realybę. Kaip tikrovės hakeris. Grąžinantis jėgos pranašumą žmonijai.

Kaip manai, kur toliau plėtosis tavo skambesys ir ko galima būtų tikėtis netolimoje ateityje?

Sunku galvoti apie netolimą ateitį…. Iš tiesų manau, kad mano skambesys tampa labiau noisy ir įžūlesnis. 

Dar sugrįžkim trumpam prie laiko Denveryje. Kaip manai, kokie du dalykai yra svarbiausi atlikėjui norint prasimušti?

Pasišventimas, kantrybė ir gryniausia aistra. Ir stiprus tikėjimas savimi bei tuo, ką darai.

Nori kažką perduoti Lietuvai?

Išlikit pozityvūs ir gražūs. Klausykit širdies.

 

Bangos Interviu Sūru

Leave a Comment

Your email address will not be published.