Kelela – jeigu FKA Twigs negana

2015-10-22        

Kelela_-_Hallucinogen

 Kelela jau anksčiau šiek tiek šmėžavo Suru.lt radaruose ir vizgino uodegą. Pagal pasą ji Kelela Mizanekristos, turinti etiopiško kraujo ir dailiai nuaugusi amerikietė bei tiek muzikaliai, tiek vizualiai primenanti visuotinę redakcijos numylėtinę FKA Twigs.

Kelela

Hallucinogen [2015-10-09] išleistas Warp leible, kas savaime priverčia kilstelti antakį. Tai nei LP, nei tradicinis EP, jame tik šeši kūriniai. Įvardijami žanrai tokie electronic, hip hop, funk/soul arba visaapimantis stilius šiuolaikinis R&B. Pranešimai spaudai išduoda ir kitą bendrą Twigs ir Kelelos vardiklį: prodiuserį Arca. Be to, albumo viršelis tikriausiai neatsitiktinai panašus į Arcos mėgstamą koloritą. Bet ne jis vienas prisidėjo prie jo: taip pat Kingdom, Kendrick, Dj Dahi

Visa krūva savo reikalą išmanančių galvų rankų lėmė, kad darbas – pavyzdingai ir kruopščiai apipavidalintas, nudailintas, bet nenuobodus. Kelelos vokalas – šilkinis, o melodijos įsimenančios. Vistik albume favoritas aiškus – Rewind. Kiečiausias grynuolis. Tai anaiptol nereiškia, kad likę kūriniai – prastesni. Jie tiesiog kito emocinio krūvio. Bet žinutė – ta pati. Taigi jeigu Twigs negana, marš svaigintis šiuo darbu. Alkio galbūt nenumalšins, bet apetitą sumažinti turėtų. 

Bangos Šviežia

Leave a Comment

Your email address will not be published.