Prieš 2 mėnesius pasakojau, kaip man patiko naujas Logreybeam albumas Perhaps… .
Pavyko pasikalbėti su jo autoriumi Gabriel Morley, kuris gyvena Los Andžele.


 

Ankstesniuose albumuose mėgdavai iki neatpažinimo dekonstruoti muzikos instrumentų semplus. Kodėl su Perhaps… pasirinkai priešingą metodą?
Kurį laiką kolekcionavau instrumentus ir norėjau, kad būtų girdimas jų unikalus „balsas“. Be to, tai buvo šioks toks pasikeitimas. Buvau įpratęs skaitmeniniu būdu keisti instrumentų skambesį, bet pagauti jų aktualų charakterį man buvo visiškai nauja.

Ką manai apie hipotezę, kad už IDM labiau „intelektualus“ yra tik džiazas ir klasika?
Atmetu šią hipotezę. Corporate repo klipai iš eighties smarkia juos lenkia intelektualumo požiūriu.

Ar po studijų Kalifornijos menų institute tapai labiau kūrybingu/profesionaliu? Ar jautiesi pranašesnis už kitus atlikėjus?.
Pranašesnis? Ne. Bet tai buvo gera patirtis ir daugko išmokau.

Tavo albume juntamas toks… „restoraninis“ atspalvis (žinai, tie šaukštų ir šakučių garsai, plojimai ir panašūs dalykai). Ar sąmoningai bandei sukurti tokią „prancūziškos lauko kavinės“ nuotaiką?
Norėjau, kad kiekviena daina turėtų savo aplinką, nesvarbu: lauko kavinės, ispaniško flamenko klubo ar pasisėdėjimo prie čigoniško laužo. Fizinio CD pakuotėje yra nuorodos į neegzistuojančio filmo takelį.

Nežinau, ar matei Ameliją, bet Perhaps… man primena tai, ką daro Yann Tiersen (bent jau tame filme). Tau taip neatrodo? Ką manai apie jo darbus?
Man labai patiko Amelija, o Yann Tiersen yra dydis kompozitorius. Nesu tikras dėl jo metodų ir juolab, ar jie yra panašūs į mano, tačiau toks palyginimas glosto mano savimeilę.

Man pasisekė baigti muzikos mokyklą ir iki šiol beveik prisimenu, kaip groti akordeonu. Ką manai apie galimybę sukurti duetą, akivaizdžią sėkmę ir pasaulinį pripažinimą?
Pavarom, yo! Pasauliui reikia daugiau akordeoninių duetų.

Ar žmonės Kalifornijoje yra susirūpinę dėl Majų pasaulio pabaigos 2012-ais pranašysčių?
Man atrodė, kad prisitaikant prie keliamųjų metų Majų 2012-ji jau praėjo. Kita vertus, niekada nebuvau geras matematikoje.

 

Bangos Interviu Sūru

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *