Justinas_Jarutis

Freaks On Floor tai tokia jauna grupė, jei dar nežinojote. Pasiklausai jų įrašų namie ir pamanai „visai nieko, kiek sausoka, bet iš jų gali kažkas užaugt“. Paskui pamatai juos gyvai (neretai būna atvirkščiai, jų muzikos pradedama ieškoti po gyvo pasirodymo) ir plaukai ant rankų atsistoja. Grįžti namo, dar kartą įsijungi jų myspace ir pamanai, kad koncerte matei viso labo miražą. Paskui vėl koncertas – vėl kojos pačios juda. Jei trumpiau – trijulė labiau koncertinė nei studijinė grupė. Bent jau kol kas.


Kalbamės su jų idėjiniu vadu Justinu Jaručiu.


Esat jauni bičai, o varot kaip kokie seni perdylos Red Hot Chili Peppers ar Pearl Jam. Ar jūs bent jau mokat taip??


Jei sakai, kad varom kaip jie, tai reiškia mokam 🙂


Jei rimtai, Justinai, žinau, kad tau patinka jaunatviška britų grupė Foals. Esat panašaus amžiaus, tačiau grojat toli gražu ne taip „naujoviškai“. Ar toks mirusio grunge (na, ok, dar šiek tiek funk) stiliaus propagavimas buvo sąmoningas pasirinkimas, ar tiesiog tai dievukų įtaka ir kitaip groti nemokat?

Mes susibūrėm groti roką, o jis pas mus yra visoks.


Vasarą atšventėte 2 metų gimtadienį. Dabar jums jau 2,5. Svarbiausi įvykiai (žiūrint iš jūsų bokšto) per tą laikotarpį?

Aišku, visi konkursai, kuriuos laimėjome (aut. tame tarpe 2007-ais Eurorock, 2008-ais žurnalo Pravda geriausi muzikiniai naujokai Lietuvoje), rinkimai irgi, bet svarbiausia, kad taip niekad ir nebuvo minties apie grupės pabaigą, nes tol, kol esam išprotėję, tol ir bus Freaks On Floor.


Kaip manot, kodėl dauguma dabartinių rokerių – trumpaplaukiai?

Mūsų įtaka 😛


Esat frykai. Kokie iškrypimai jums labiausiai patinka: matures, teens, golden showers, Dirty Sanchez…? (pvz. mums, kaip frykų puslapiui, patinka milf ir bondage, esame gan kuklūs).

I think you know…


Justinai, kas tave sieja su The Sneakers?

Karts nuo karto parėkauju ir per jų koncertus.


Ką manote apie klubinę (elektroninę) muziką?

Negaliu kalbėti už visus grupės narius, bet aš ją skirstau į man patinkančią ir užknisančią. Man patinka LCD Soundsystem, Phoenix, The Human League ar Esser, bet negaliu pakęsti Tiesto ar kitų muziką virinančių idiotų. Tačiau nepasakyčiau, kad į tai esu labai įsigilinęs.

Tiesą sakant, mane šiek tiek užkniso tiesioginiai ar netiesioginiai įtikinėjimai į Freaks on Floor muziką įtraukti daugiau elektronikos. Tai, kad lietuviai mėgsta elektroniką – mentaliteto klausimas, esam individualistai, mėgstam pabūti vieni ir pasikrapštyti prie kompiuterio per naktis. Dėl to geros grupės, grojančios elektroniką ar kažką su elektronika išpopuliarėja greitai – Happyendless, Metal on Metal, Jazzu ir vienas po kito dygsta geri didžėjai.

Tai nereiškia, kad mes niekada nenaudosim elektronikos, bet, žmonės, mes grojam roką ir jei norit – junkitės! Jei ne, what to do…:)


Jūsų titulinis gabalas yra paremtas Pump Up The Jam. Ar Technotronic – jūsų herojai?

Mūsų titulinis gabalas yra EVERYBODY! bet mylim ir Juos 🙂


Ar planuojate į grupę priimti klavišininką?

Nope.


Užsienyje – RHCP. Kas iš Lietuvos atlikėjų jums imponavo anksčiau (pvz. prieš 10-15 metų) ir kas dabar?

Prieš 10 metų mes visi žaidėme krepšinį 😀 o šiaip Hiperbolė, Rondo, Antis


Žadėjote išleisti albumą 2009-ais. Kaip pasiteisinsit?

Kaip ir visa Lietuva – neturim pinigų!


Kurioj vietoj ne Lietuvoje (apie Flagmano balkoną girdėjome) labiausiai norėtumėte pagroti?

Vemblis jau užbukintas.


Bangos Interviu Sūru

One reply to “Mini interviu su Freaks On Floor”

Leave a Comment

Your email address will not be published.