Belarus_at_VMW_2015

Jau ryt prasideda Vilnius Music Week 2015 showcase festivalis.
Šeštadienį festivalio rėmuose savo pasirodymus pristatys trys atlikėjai iš kaimyninės Baltarusijos. Nemaža tikimybė, kad apie juose nesate girdėję. Tikiu, kad trumpas interviu padės susidaryti bent pradinę nuomonę apie kaimynus.

01. Prisistatykite, prašau, trim sakiniais.
02. Jūsų drąsiausios ambicijos.
03. Jūsų top3 2015-tų metų albumai.
04. Kaip, jūsų nuomone, tokios skirtingos tautos kaip baltarusiai ir lietuviai, su labai skirtingomis kalbomis ir tradicijomis, tapo kaimynais žemėlapyje?
05. Kuo žadate nustebinti lietuvišką publiką VMW festivalyje?

Deech

Deech
01. Esu jaunas Deech (rus. Дич). Mėgstu aštrų maistą. Kūriu muziką internetui ir realiam gyvenimui.
02. Išleisti porno garso takelį.
03.
1. Yung Skrrt Half Words
2. DJ TN Cap Confessions of a tn Cap
3. The Phantom LP2
04. Matyt, ne tiek smarkiai skiriasi šios tautos.
05. Ryškia melancholija.

 

Mustelide

Mustelide

01. Esu elektroninės muzikos prodiuserė Mustelide iš Minsko. Visos medžiagos įrašymu, atlikimu bei apipavidalinimu rūpinuosi pati, derindama įvairius elektroninės muzikos stilius su vokalu. Baltarusijoje ir Rusijoje mane praminė „elektronikos princese“, tačiau nepiktnaudžiauju įgaliojimais ir net nenešioju karūnos.
02. Nepasirodyti Grammy apdovanojimų ceremonijoje dėl įtempto koncertinio tvarkaraščio.
03.
1. Empess of Me
2. Jam City Dream a Garden
3. Shamir Ratchet
04. Jie nusprendė visus supainioti absoliučiai tuščių tikslų vardan.
05. Dviem rankom grosiu keturiais sintezatoriais ir tuo pačiu metu dainuosiu apie amžiną.

 

Alexei De Bronhe

Alexei_De_Bronhe

01. Alexei De Bronhe elektroninis muzikantas, režisierius, audiovizualinis atlikėjas. Iš principo groju tik live setus savo senu groovebox sempleriu RS-7000, kuris seniai nebegaminamas ir turi 64 MB atmintį bei įmontuotą sintezą.
02. Būdamas 15-kos metų sugalvojau vieną crazy gabalą su savo pirmu vaikišku sintezatoriumi. Prieš dvi dienas jį prikėliau savo pasirodymui Lofte, naujai aranžuodamas pagal bubblegum bass ir nineties rave madas ir užvadinęs Comix. Tikiuosi, kad mane užmėtys 20.000 komiksų, nes aš juos taip mėgstu!
03. Dabartinė muzikos rinkos padėtis išgelbėjo mane nuo kvailo sumanymo klausyti albumus. Darau tai labai retai ir nepamenu, kad paskutinio metu man patiktų visas albumas ir jis būtų vientisas. Įvardinsiu, kas pastoviai yra mano gortuve: Bacho The Well-Tempered Clavier, Book I.
Ir dar norisi pažymėti aukštą elektroninės muzikos kūrėjų iš Lietuvos lygį. Tokie gabalai, kaip Red Milk See Me ir Big Action, o taip pat Deep Shoq Breathe – visuomet mano grotuve. Jie nuostabūs.
04. Nelaikau šių tautų labai skirtingomis. O viskas taip įvyko istoriškai. Juk negalima įtakoti to, kur gimėte ir kas jus pagimdė. Tai nuo jūsų niekaip nepriklauso.
05. Išeisiu apsirengęs, nes nusirengęs, ko gero, jau nieko nenustebinsi. Ir apskritai, ginčitinas klausimas: ar atlikėjai turi stebinti publiką, nejau tai svarbiausia gyvame pasirodyme? Ir be to yra daugybė kitų emocijų. Manau, turėtų būti abipusis pasikeitimas. Publika stebina jus, o jūs – publiką. Taip bus sąžininga. O dar pabandysiu sugroti paprasčiausiai beprotišką šokamą live setą iš ryškių melodijų ir laukinio kontrasto kiek tamsesnių bass muzikos mutacijų, labiau vyriškų gabalų. Pasirodymas neapsieis be mano firminio finto – improvizacijos elementų, ir aš net pats nežinau, ko iš to galima tikėtis. Jie priklausys nuo bendros atmosferos ir publikos nuotaikos.

Bangos Interviu Sūru

Leave a Comment

Your email address will not be published.