Hannah-Montana-the-Movie

Retas amerikietis nežino Hanos Montanos, po kurios slapyvardžiu slepiasi 16-metė Miley Cyrus. Šį “Disney” kompanijos produktą, danininkę bei aktorę, Marijos žemės gyventojai turi galimybę pamatyti kino teatruose rodomame filme, o, tapę rimtais fanais, nuo rugpjūčio 6 d. populiariausiame pasaulyje aukcione “eBay” gali įsigyti nemažai merginos asmeninių daiktų. Visi surinkti pinigai keliaus į M. Cyrus šeimos labdaros fondą.


Pagrindinis ir brangiausias pirkinys – galimybė pamatyti, kaip ruošiamas pasirinktas M. Cyrus koncertas, scenos darbuotojo akimis: sukiotis užkulisiuose, stebėti kaip statoma scena, derinamas garsas, bendrauti ir pietauti su darbuotojais, stebėti visą renginį iš šono ir, aišku, susitikti su pačia koncerto žvaigžde. Aukcionui įpusėjus, suma, kurią yra pasiruošęs sumokėti Miley gerbėjas, nuo 1 JAV dolerio jau išaugo iki 6600 dolerių.


Suru.lt kolektyvas niekaip nesugalvoja, ar būtų sėkmingas lietuviškas tokio piniginių lėšų labdaros fondui surinkimo variantas. Savų interneto aukcionių kaip ir turime, tačiau kokio vietinio selebričio ar selebritės garderobą pavyktų išparduoti taip, kad nebūtų gėda pasisakyti, klausimas lieka atviras…

Ašaros Kinas

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *