Be to, kad vasarą šiaip pakyla noras kur nors lėkti, dar imi ir randi svajonių parodą, kurią žūt būt norėtum aplankyti. Paklausite „kame čia problema?“. Ta paroda eksponuojama ne kur kitur, o žymiąjame Metropolitano menų muziejuje, kuris randasi Niujorko centriniame parke. Šioje parodoje vaizduojamos įvairių laikmečių moterų mados Amerikoje. Pabrėžiama, jog drabužis nėra tik drabužis, jis dažnai atspindi tam tikrus istorinius faktus, pavyzdžiui moters socialinio statuso kitimą visuomenėje.

Peržvelgti kai kuriuos parodos eksponatus galima ir internete, muziejaus puslapyje. O peržiūrėjus tampa aišku, jog mada tikrai sukasi ratu, o dizaineriai dažnai atsisuka atgal ir pačiumpa kokią detalę iš ankščiau vyravusių madų savo naujai kolekcijai.

Čia tik keletas parodos eksponatų. Jei ir jūs neturite galimybės apsilankyti parodoje gyvai, tai tikrai siūlau užsukti į muziejaus puslapį ir pasižvalgyti, nes ten rasite puikių eksponatų nuotraukų su nurodytais laikmečiais bei aprašymais, o taip pat ir video tiesiai iš muziejaus salių.

Šmotkės

Leave a Comment

Your email address will not be published.