Britų elektroninės muzikos žvaigždės Metronomy atkeliauja į Vilnių. Visame pasaulyje populiari grupė rugsėjo 7 d. pasirodys muzikos ir menų festivalio Loftas Fest scenoje.

Metronomy grupę lydi šimtai tūkstančių sekėjų socialiniuose tinkluose, milijonai peržiūrų Youtube platformoje ir jau kone dvidešimt metų neblėstantis populiarumas. Nors kolektyvas gyvuoja jau daug metų, tai bus pirmasis Metronomy pasirodymas Lietuvoje, kurio britai nekantriai laukia.

Metronomy yra britų indie elektronikos grupė, susiformavusi 1999-aisiais. Šiuo metu grupę sudaro vokalistas Joseph Mount, saksofonininkas, gitaristas ir klavišininkas Oscar Cash, būgnininkė Anna Prior ir bosinės gitartos viztuozas Gbenga Adelekan.

Instrumentinę elektroninę muziką kurianti Metronomy garsėja ne tik originaliais savitais nu-disco, indietronica, new wave, indie ir wonky pop stiliaus kūriniais, bet ir tokių atlikėjų bei grupių, kaip Gorillaz, Sebastien Tellier, Franz Ferdinand, Young Knives, Lady Gaga ar Lykke Li remiksais.

Metronomy diskografijoje – penki albumai: Pip Paine (Pay The £5000 You Owe), Nights Out, The English Riviera, Love Letters ir penktasis, pasirodęs 2016 m. – pavadinimu Summer 08.

Atskiro paminėjimo verti įspūdingi grupės video klipai ir minias gerbėjų užburiantys gyvi jų pasirodymai, kurių metu elektronika maišoma su gyvais instrumentais. Per ilgą gyvavimo laiką britai užsitarnavo ne tik milijonines gerbėjų armijas visame pasaulyje, bet ir susižėrė galybę prestižiškiausių muzikos apdovanojimų bei nominacijų. Jie buvo nominuoti ir kultiniam Mercury prizui, taip pat UK Music Video Awards, NME Awards ir daugeliui kitų.

Metronomy rugsėjo 7 d., menų fabriko Loftas organizuojamame Loftas Fest festivalyje papšildys lietuviai Garbanotas Bosistas ir viena populiariausių Latvijos bei viena sėkmingiausių Baltijos šalių grupe tituluojama trijulė iš Latvijos – Carnival Youth. Taip pat festivalyje pasirodys ir daug kitų atlikėjų iš visos Europos. Bilietai jau prekyboje. Juos galima įsigyti čia: goo.gl/ferW1h

Šiemet Loftas Fest vyks rugsėjo 7-8 dienomis ir žada dvi dienas ir naktis muzikos, meno ir pramogų gausos. Nuo įdomiausių Lietuvos ir užsienio grupių koncertų iki meno performansų, tarptautinės gatvės meno galerijos po atviru dangumi, naktinio kino teatro, vinilų turgaus ir dar daug  visko.

Afiša Bangos

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *