Tale_Of_UsLoftas Fest pristato dar vienus svarbius ir Lietuvoje jau kurį laiką labai lauktus svečius – italus Tale Of Us. Jie pasirodys pirmąją festivalio naktį kartu su amerikiečiu Toro Y Moi, pasaulio diskotekų karaliene Miss Kittin, dubstep gyvai grojančiais Modestep ir didžiuliu lietuvių palaikymu iš Golden Parazyth ir kitų.Kiekviena gera muzika pasakoja savo istoriją. Istorijos būna apie meilę, laimę ir netektį. Būna istorijos ir apie mus. Būtent taip yra pasivadinusi ši dviejų italų house techno grupė – Tale Of Us.

Tale Of Us – tai dviejų itin greitai populiarėjančių italų Karm ir Matteo duetas, kuris pretenduoja perrašyti tam tikras elektroninės muzikos kūrimo taisykles. Be to, duetas šiuo metu yra įsikūręs Berlyne – ten, kur ir gimsta didžioji dalis šiuo metu aktualiausios elektroninės muzikos.

Primename, jog Loftas Fest 2013 vyks patį pirmąjį vasaros savaitgalį – gegužės 31 – birželio 2 dienomis. Smarkiai kartelę užsikėlę festivalio organizatoriai – tiek su svečių iš užsienio ryškumu ir kiekiu, tiek dienos programos užmojais – jau sulaukė ir interesantų iš užsienio dėmesio bei pačių atlikėjų didžiulio palaikymo.

Taip pat festivalio teritorijoje bus įtvirtinta riedlenčių rampa, atskirtos pramogų zonos, menininkų dirbtuvės, kavinių skveras, žiūrovus kvies kino erdvė ir dviejų dienų kūrybinių industrijų konferencija What’s Next? Daugiau info – www.loftasfest.lt

Afiša Bangos

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *