Alternatyvaus roko grupė Local Blood šiandien pristato romantinį-kriminalinį, konceptualų albumą Loverman, kurį gyvai išgirsti bus galima koncerte Vilniuje, lapkričio 16 d. Menų fabrike Loftas.

Naujasis grupės aštuonių dainų albumas – tai dar vienas Local Blood žingsnis pirmyn ir gilyn, po praėjusiais metais sėkmingai išleisto albumo Dystopian Disco. Klausantis Loverman, išgirsite daugiasluoksnį, dar brandesnį, ryškesnį grupės skambesį.

„Naujasis Loverman albumas atspindi devyniasdešimtųjų žmogaus romantinius ir kriminalinius išgyvenimus to meto nerimastingoje Lietuvoje. Tai yra jaučiama klausantis tiek albumo dainų tekstų, tiek kūrinių skambesio. Albumas sukurtas kaip vientisas, konceptualus kūrinys, tad jo reikėtų klausyti nuo pradžios iki galo, kadangi viso albumo metu yra pasakojama pagrindinio personažo istorija. O albumo gale, klausytojas turėtų išgirsti užuominas į tai, ko būtų galima tikėtis mūsų tolimesnėje kūryboje.“, – apie albumą pasakoja grupė.

Kartu su albumo išleidimu ruošiamas lygiai toks pat jausmingas ir vizualiai ryškus albumo pristatymo koncertas. Local Blood koncertai yra itin konceptualūs savo estetika, todėl šis bus ne išimtis. Prie jo prisideda didelė žmonių komanda, o scenoje kartu pasirodys: post panko duetas Kyla Vėjas!, šokėja Femmove bei atlikėjas Sensei Sensational. „Šitokio koncerto tikrai dar nesame turėję. Labai tikimės, kad tai pamatys kuo daugiau žmonių, nes būtent toks koncertas bus tik vieną kartą, todėl tai bus neeilinė patirtis tiek mūsų klausytojams, tiek ir mums patiems.“, – pasakoja grupės lyderis Šarūnas.

Prie Loverman albumo finansavimo prisidėjo ir asociacija AGATA. 

Dar 2022 metais didelio pasisekimo ir dėmesio sulaukę alternatyvieji Local Blood netveria džiaugsmu: „per pastaruosius du metus turėjome tikrai daug koncertų, grojome Vingio parke, aplankyta daug festivalių, buvome nominuoti M.A.M.A. apdovanojimuose. Dveji metai mums buvo kažkas nerealaus, kartais net sunku patikėti, kad mes į sceną grįžome tik pernai.“ Didžiausias grupės siekis dabar yra gyvai pristatyti naują albumą Loverman savo klausytojams ir susitikti su savo gerbėjais. Na, o tolimesniuose grupės planuose laukia vinilinės plokštelės leidyba ir užsienio koncertai, apie kuriuos grupė atskleis informaciją jau visai netrukus.

Mūsų skaitytojams taip pat suteikiame galimybę laimėti du kvietimus į šį renginį. Jums tereikia pažymėti (užtaginti) asmenį, su kuriuo kartu eisite į koncertą. Tai darykite komentuodami atitinkamą įrašą Suru.lt facebook paskyroje.

Konkursas vyks iki trečiadienio, lapkričio 15 dienos 15 valandos. Nugalėtojas paaiškės burtų keliu. Jam atiteks du kvietimai į renginį.

Afiša Bangos Konkursai

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *