Hollywood_Postcard

Jau beveik beveik baigėm suvedinėt visas sąskaitas su 2012-aisiais, beliko tik Suru.lt albumų topas.  Tad sumąsčiau, kad bent jau man metas pagaliau pamiršti apie tai, kas buvo taip ir ne taip, ir pasižvalgyti po naujausius Holivudo planus ir kuo gi didžioji kino kalvė žada nustebinti du-tryliktais. Kai kas dar tikrąja to žodžio prasme tėra planai, t.y. nei trailerio, nei plakatų (tai teks pasitenkint intervais), tačiau laukti yra ko (turint galvoje, kad atmečiau visas jau spėjusias sausį įvykti arba labai greit įvyksiančias premjeras). Gal kiek apmaudu, kad M. Scorseses 15 metų žadamos Shusaku Endo romano Silence ekranizacijos neišvysim ir vėl, tačiau ir be jos į eilę surikiuot filmus buvo visai sudėtinga. Labiausiai neįtilpęs ir žūtbūt paminėtinas turbūt Josephas Gordonas-Levittas su savo pirmu pilno metro režisūriniu bandymu Don Jon’s Addiction ir sultingąja Scarlett pašonėj – tikrai mielai būčiau įtraukus šią visai promising komediją apie nuo pornuchos priklausomą bičą, bet paskutinę akimirką prisimintas Spike Lee įnešė savų pakeitimų.

Žodžiu, su komedijom ar be jų, vaizdelis susidėliojo va toks ir jis ganėtinai įdomus.

 

10_Knight_Of_Cups

10.

Knight of Cups

Terrence Malick

Nesu didžiausia paties T.Malicko gerbėja, bet Ch.Bale‘as nuo The Machinist laikų yra ma man, tad jo vaidmenų pasirinkimu pasitikiu.

 

 

09.09_The_Counselor_1

The Counselor

Ridley Scott

Nors R.Scottas mane dažnai nuvilia, visgi pavardės caste – Michael Fassbender, Javier Bardem, Brad Pitt, Penelope Cruz, –  daro įspūdį ir teikia vilčių.

 

 

08_Man_Of_Steel

08.

Man of Steel

Zack Snyder

Pirmoji Supermeno interpretacija, kurios laukiu su tokiu nekantrumu.

 

 

 

07_The_Lone_Ranger

07.

The Lone Ranger

Gore Verbinski

Veiksmo pasakos su neatpažįstamu Johnny Deppu jau nuo seno smagi ir įdomi pramoga.

 

 

 

06_A_Good_Day_To_Die_Hard

06.

A Good Day to Die Hard

John Moore

Mėgstamiausias vaikystės herojus Johnas McClane‘as sugrįžta, kad pasiautėtų Maskvoje. Puikiausia dovana šv.Valentino dienos proga.

 

 

05_Twelve_Years_A_Slave

05.

Twelve Years a Slave

Steve McQueen

Michael Fassbender, Steve McQueen, Brad Pitt – pavardės kalba pačios už save. Lai tai būna bent perpus gerai kaip Shameir jau užteks.

 

 

 

04_The_Place_Beyond_The_Pines

04.

The Place Beyond The Pines

Derek Cianfrance

Mylimiausi kritikai Toronto filmų festivaly po peržiūros plojo atsistoję. Tikiuosi, prireiks ir man.

 

 

 

03_Oldboy03.

Oldboy

Spike Lee

2003 m. pastatytą Pietų Korėjos kino šedevrą apsiėmė remake’int pats Spike Lee, į kompaniją pasiėmęs talentingąjį Samuelį L. Jacksoną. Nu niekaip negali būti blogai.

 

 

02_Sin_City_A_Dame_To_Kill_For

02.

Sin City: A Dame to Kill For

Frank Miller, Robert Rodriguez

Po aštuonerių metų pertraukos į ekranus grįžta mėgstamiausio komikso herojai. Pagaliau pagaliau.

 

 

 

01_Only_God_Forgives01.

Only God Forgives

Nicolas Winding Refn

Drive jau parodė, kad N.W.Refno ir R.Goslingo duetas duoda nuostabių rezultatų. Nemažiau tikiuosi ir šįkart.

 

Overall, panašu, kad turėsim dar vienus gražius kino metus. Bent jau man, kaip mirtinai veiksmo filmų fanei, jie žada visai neblogų reginių.

Net trumpam apleidžiant Holivudo teritoriją, reikia pažymėti, kad ir Europoje yra ko laukti, – gyvąja legenda laikomas danų režisierius Larsas Von Trieras šiemet išleidžia savo ilgai lauktą naują darbą Nymphomaniac, kuriame pagrindinį vaidmenį atlieka jo mūza jau spėjusi patapti talentingoji Charlotte Gainsbourg.  Kita lauktina juosta iš Europos mane domina gal net labiau – tai mano baisiai mėgstamo norvegų režisieriaus Joachimo Triero (ne, jie visai ne giminės) galbūūūūt išleisimas filmas pavadinimu Louder Than Bombs. Nors dar visai neaišku, kada,  kur ir ar išvis filmas šiemet bus pristatomas, vis dėlto pirmieji du šio režisieriaus pilno metro darbai – Reprise ir Oslo, 31. august – stipriai verti dėmesio, tad labai laukiu ir šio, šįkart jau pirmo bandymo kartu su amerikiečiais, ir manau,  galima tikėtis neką mažiau.

Ašaros Kinas

One reply to “10 linkėjimų iš Holivudo [2013]”

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *