Ateinantį antradienį (rugpjūčio 23 d.) ruošiamės į Vienuolyno kiemą, eilinį kartą pasiklausyti Lemon Joy. Ir net jau turime Igoriui dovanų.

Čia, tsakant, novinka nedeli:
[audio:https://www.suru.lt/srwrd/wp-content/audio/LEMON_JOY_Navsegda.mp3|loop=yes]Lemon Joy „Навсегда

 

O čia praneša delfio ir 15min radijušas:

Pavasario pabaigoje naują albumą Stebuklas  pristačiusios grupės Lemon Joy lyderis Igoris Kofas nemėgsta afišuotis (suru.lt  nemėgsta, bet visi ir taip žino), kiek jam metų, tačiau visada didžiuojasi, kad yra gimęs tą pačią dieną kaip ir Andrius Mamontovas – rugpjūčio 23-iąją.

Tiesa, savo gimtadienių kuklusis dainininkas dažniausiai nešvenčia – nebent draugai parengia kokią staigmeną. Tačiau šiemet už malonius siurprizus jis pasiruošęs visiems atsilyginti. Per savo gimtadienį Igoris surengs nemokamą (suru.lt  yra žinoma, kiek tas nemokamas kainavo Vienkiemui…) koncertą erdviame Vilniaus Vienuolyno kieme, kur turėtų sutilpti ne tik artimiausi draugai, bet ir ne vienas šimtas gerbėjų.

„Dovanos ir gėlės neprivalomos, o dalyvavimas būtinas“, – taip į savo grandiozinį gimtadienį populiariame socialiniame (suru.lt  įdomu, bliat, kokiame, kai jų yra tik vienas, Vkontakte, čto-li?) tinkle svečius kviečia Igoris. Jis neketina tausoti savęs net ir per gimtadienį – koncertas truks apie dvi valandas, o jo metu nuskambės ne tik naujausio albumo kūriniai, bet ir didžiausi Lemon Joy hitai.

„Vasara buvo puiki, surengėme daug smagių pasirodymų. Tikiuosi, kad ir pabaiga bus tokia pat gera. Būtų smagu Vienuolyno kieme pakartoti Lofto rekordą, kuomet į Stebuklo  pristatymą netilpo visi norintieji“, – šypsodamasis sako dainininkas.

Nemokamas Lemon Joy koncertas Vienuolyno kieme – rugpjūčio 23 d. 20 val. Grupė rekomenduoja nevėluoti, nes koncertas prasidės laiku!

Afiša Bangos

2 Replies to “Lemon Joy Vienkiemy: ar susirinks daugiau <br> nei į Somov/Jazzu?”

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *