Atsimenat Larissą Riquelme, kurią Pasaulio futbolo čempionate, žaidžiant Paragvajui, gaudė viso pasaulio foto bei video kameros, o mobiliam telefonui pavydėjo kiekvienas vyras? Taip taip – čia toji pati pupa, kuri, nacionalinei rinktinei pasiekus finalą, žadėjo išmarinti kūną šalies spalvomis ir taip prabėgti Asunsjono (Paragvajaus sostinė) gatvėmis. Deja, paragvajiečių pralaimėjimas ketvirtfinalyje ispanams mus visus labai nuvylė. Visus, išskyrus pačią Larissą, kuri dar liepą nusprendė, kad rinktinė pasirodė labai neprastai, todėl vietoje gatvės atsidavė į „Diario Popular“ žurnalo fotografų rankas.

Fotosesijos rezultatas akimirksniu apkeliavo visą pasaulį, nes tai vienoje, tai kitoje nuotraukoje išlįsdavo koks nors „kabliukas“.

Praėjus dviem mėnesiams, jau buvome apie Larissą pamiršę, tačiau šią savaitę tarsi perkūnas iš giedro dangaus mus pasiekė žinia, kuri turėjo suneraminti kino teatrų ar videotechnikos parduotuvių darbuotojus. Tų, kuriems 3D technologijos nėra naujiena. Brazilijos rugsėjo mėnesio „Playboy“ žurnalas šovė tikrą bombą – 3D formato fotosesiją, kurios išskirtinius privalumus pamatyti gali tik stebuklingųjų akinių su žaliu ir raudonu stiklais savininkai. Žinoma, leidėjai pasigailėjo mažiau turtingų skaitytojų ir įdėjo kelias įprastines nuotraukas. Mūsų nuomone, tik paerzinimui, ar ne? Čekerautinkit.

[nggallery id=219]

Kur vynas? Prakaitas

7 Replies to “Larissa Riquelme in 3D (S)”

Leave a Comment

Your email address will not be published.