Theodor_Bastard_koncertas_2017

Birželio 8 d. į Lietuvą grįžtantys Theodor Bastard menų fabriko Loftas vasaros terasoje gerbėjams ir world muzikos mylėtojams surengs įspūdingą koncertą bei pakvies pasinerti į neįtikėtino grožio melodijas.

Theodor Bastard – viena įdomiausių ir geriausių šiuolaikinės Europos muzikos grupių, jungianti world, trip-hop, darkwave, rytietiškas ir Balkanų tradicijas bei šiaurietišką mistiką. Iš Sankt Peterburgo kilęs kolektyvas jau šeštą kartą pasirodys Lietuvoje, švytėdamas nepaprastu ritmų ir melodijų srautu, ypatinga archajinių instrumentų ir šiuolaikinio skambesio derme.

Kaip teigia patys grupės nariai, Lietuva jiems – ypatinga šalis, kurios publika niekada nenuvilia. Dėl to jų pasirodymai čia būna išskirtiniai, ypatingai šilti ir skleidžiantys geras emocijas.

Yana_Ukulele

Kolektyvas gyvuoja nuo vėlyvųjų 1990 m. ir skaičiuoja 27-uosius gyvavimo metus. Grupė susideda iš penkių narių, kuriuos jungia bendra idėja ir muzika, o grupės pasididžiavimas yra unikalaus balso atlikėja Yana Veva. Theodor Bastard kūriniuose galima išgirsti daug tradicinių rytietiškų ritmų, nuo balkaniško iki rusiško folkloro, įvairių etninių instrumentų bei visa tai apjungiančią elektroninę muziką.

Theodor_Bastard_02

Grupė išleido 16 albumų, kurių paskutinieji stebina ne tik savo muzikiniu išskirtinumu, muzikos platybe ir įvairialypiškumu, bet ir unikaliais dizainais. Keliaudama ir koncertuodama po visą pasaulį grupė savo kūrybos įrašus yra išleidusi Vokietijoje, Meksikoje, Argentinoje, Turkijoje ir Rusijoje. Kolektyvas yra surengęs per kelis šimtus koncertų įvairiose šalyse, dalyvavęs žymiausiuose world muzikos festivaliuose Europoje, Lietuvoje tris kartus koncertavo festivalyje Mėnuo Juodaragis, kur mūsų šalies klausytojams dovanojo nepamirštamus pasirodymus.

Suru.lt skaitytojai turi progą laimėti du kvietimus į ketvirtadienio koncertą.

Jums tereikia pasidalinti mėgstamos Theodor Bastard dainos nuoroda ir pažymėti (užtaginti) draugą, su kuriuo eisite į koncertą. Tai darykite komentuodami atitinkamą įrašą Suru.lt fb paskyroje.

Konkurso nugalėtojas paaiškės burtų keliu. Jam atiteks du kvietimai.
Konkursas vyksta iki birželio 6 dienos 19 valandos.

Theodor_Bastard_01

Informacija nedalyvausiantiens konkurse: 
Birželio 8 d. 20.00 val.
Menų fabrikas Loftas (Švitrigailos g. 29, Vilnius)
Bilietai: 12-15 eur  https://tickets.paysera.com/lt/event/grupes-theodor-bastard-koncertas

Afiša Bangos Konkursai

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *