Maxence Cyrin

Meistriškai valdantis savo mylimą instrumentą, unikalaus talento pianistas Maxence Cyrin pagaliau pasirodys ir Lietuvoje. Kovo 3 dieną, Kongresų rūmuose įvyksiantis koncertas žada užburti tiek išrankios muzikos mylėtojus, tiek populiaresnės muzikos mėgėjus.
Tokių svarbių muzikos pasaulio atlikėjų kaip The Pixies, Moby, Depeche Mode, Aphex Twin Maxence Cyrin aranžuoti kūriniai yra žinomi visame pasaulyje. Melodingi, jausmingi subtilūs kūriniai fortepijonui pritaikomi orginaliai ir savitai, tačiau visada – išlaikant jų tikrąją dvasią.

Taip netikėtai gali skambėti Massive Attack daina Unfinished Sympathy, atliekama M. Cyrin rankomis:

Lietuvos publikai bus pristatytas septintasis prancūzų atlikėjo albumas Novö Piano II. Tai emocionalus ir žaismingas muzikinių kūrinių rinkinys, nė kiek ne mažiau įvairus ir stebinantis, nei kiti jo albumai. Šį kartą M. Cyrin savaip interpretuoja 80 -ųjų ir 90-ųjų repertuarą: nuo The Cure iki Björk, įrodydamas, kad yra nesustabdomas netikėtų aranžuočių meistras.

Puikus pavyzdys, kaip vienas žinomiausių pianisto aranžuotų kūrinių The Pixies kūrinys Where is My Mind tobulai tinka ne tik koncetiniam atlikimui ir klausymuisi, bet ir garso takelio nebyliajam kinui pritaikymui:

Nuo vaikystės klasikinį fortepijoną studijavusiam prancūzui, vėliau tapusiam vienu iš eletroninės muzikos Prancūzijoje pradininku, nesvetima nei populiarioji, nei techno muzika, nei pats tikriausias rokas. M. Cyrin yra išskirtinis savo, kaip atlikėjo įvairiapusiškumu. Savo kūryboje ir interpretacijose jis varijuoja tarp elektronikos ir klasikos, fortepijono ir sintezatoriaus, kamerinio atlikimo ir orkestro, tuo išsiskirdamas iš kitų pianistų. Muzikantas teigia, kad ir įkvėpimo jis semiasi tiek iš Šopeno ir romantikų, tiek iš modernizmo, nepamiršdamas ir prancūziškų šansonų bei džiazo.

Tokia Daft Punk dainos Around The World interpretacija sužavėjo daugybę muzikos gerbėjų:

Ne paslaptis, kad atlikėjo vardas dažnai siejamas su mada – jo kuriami garso takeliai jau yra tapę mados pasaulio guru pristatymų tendencija. Maxence Cyrin muzika papildo tokių mados grandų, kaip Chanel, Hermes, Valentino naujų kolekcijų pristatymus. Jo sukurta ir dažnai paties atliekama muzika tampa svarbia ir autonomiška mados pasirodymo dalimi.

Norint laimėti kvietimus į šį koncertą jums reikia nusifotografuoti prie pianino ir pasidalinti nuotrauka komentuojant atitinkamą įrašą Suru.lt fajeboko paskyroje.

Labiausios nuotraukos autoriui atiteks du kvietimai.
Konkursas vyksta iki trečiadienio (vasario 24 dienos) 21 valandos.

Afiša Bangos Konkursai Sūru

Leave a Comment

Your email address will not be published.