Techno_Valentino_2016

Vasario 12-ąją elektroninės muzikos mylėtojus visą naktį šėlti kvies festivalis Techno Valentino. Kibernetinės širdies magija skleis bangas Profesinių sąjungų rūmuose Vilniuje, ant Tauro kalno. Ten, savu laiku organizacija Strokes Temple surengė nemažai reivų. Šiemet keturiose renginio salėse skambės techno, psy-trance, broken beats ir chillout/dubtechno garsai.

Tradiciškai didžiausias dėmesys bus skiriamas techno muzikai, o pagrindinėje salėje per dvyliką valandų pasirodys atlikėjai iš Graikijos, Vokietijos, Meksikos, Ispanijos, Jungtinės Karalystės bei visas būrys jau pamėgtų Lietuvos didžėjų.

„Į renginį pakvietėme puikius atlikėjus, į kurių pasirodymus pasaulyje susirenka masės žmonių. Jiems bus paruoštos aukštos kokybės garso ir apšvietimo sistemos, visose pozicijose dirbs savo srities profesionalai “, – sako renginio organizatorius Sigitas Saga.

Spiros_Kaloumenos

Techno salės pagrindinis svečias Spiros Kaloumenos iš Graikijos išleido daugiau nei 60 plokštelių, grojo daugelyje pasaulio šalių bei dalyvavo radijo laidose. Jo pasirodymai pasižymi naujovėmis ir savitu techno muzikos skambesiu, kurį suformavo ilgametė kūryba. Spiros Kaloumenos meilė techno muzikai geriausiai atsiskleidžia setuose, kuriuose daugiausia skamba jo paties kūryba, persipinanti su dark, pumping, modern, groovy techno. Atlikėjas ne tik kviečiamas į didžiuosius pasaulio elektroninės muzikos festivalius, tokius kaip Awakenings, Apokalypsa, Techno-Flash, bet jo pasirodymams suteikiamas ir geriausias grojimo laikas.

Pacou

Techno salėje pasirodys net du Vokietijos įrašų kompanijos Tresor atlikėjai. Pacou, (su kuriuo Suru.lt kalbėjosi prieš beveik 5 metus) gimęs ir užaugęs Berlyne yra apdovanotas visais reivo kovų medaliais. Jis yra naktinio klubo Tresor, kuriame skamba autentiška techno muzika, rezidentas. Tuo tarpu Krenzlin – taip pat gerai žinomas pasaulyje atlikėjas. 2003 metais galingai startavęs su savo soliniais pasirodymais ir puikiai įvertintas daugelio įrašų kompanijų. Sebastian Krenzlin iš Berlyno techno muzikos kompanijos Tresor išskirtinio dėmesio sulaukė 2010 metais ir buvo pakviestas prisijungti prie komandos bei tapti klubo rezidentu.

Krenzlin

Dar vienas ryškus atlikėjas Ian Cris kilęs iš pietų Prancūzijos, o šiuo metu gyvena Meksikoje. Galingi ritmai jo pasirodymuose nėra naujiena, tamsiai vibruojantys elektronikos bei techno garsai pakeri ne vieną klausytoją. Savo setus jis formuoja remdamasis techno ir deep techno elementais. Ian Cris dažnai sutinkamas bendruose pasirodymuose su tokiais atlikėjais kaip Oscar Mulero, Alexander Kowalski, Derrick May, Paul Kalkbrenner, Sascha Funke, Kiki Re:Axis ir kiti.

Ian_Cris

Pasak renginio organizatorių, antroji pagal dydį Techno Valentino salė bus skirta psichodelinei kultūrai, o ją dekoruos net trys dekoratorių komandos, stovės Jurta, kurioje įsikurs Chai shop.

„Psichodelinė kultūra Lietuvoje labai išpopuliarėjo, man taip pat patinka jos ultravioletinis spalvingumas ir estetika. Prieš porą metų vykusiame renginyje į psichodelinio transo salę netilpo visi norintys. Tad šiais metais pirmą kartą Techno Valentino istorijoje tiek daug dėmesio skiriama psy transo salei. Ji savo dydžiu ir garso kokybe nė kiek nenusileis techno salei. Čia bus ir gyvų pasirodymų, ir puikių Lietuvos bei užsienio atlikėjų“, – teigia Sigitas Saga.

Dsompa

Solinę programą psichodelinio transo salėje gros Dsompa – dar 2007 įkurtas Hamburgo didžėjaus bei prodiuserio projektas. Išvertus iš tibetiečių kalbos Dsompa reiškia „tekėti kartu“. Atlikėjo grojama muzika neleidžia publikai nustoti šokti visą naktį, o kartais galima išgirsti ir tamsesnio skambesio. Grojęs bene visoje Europoje, tokiuose garsiuose festivaliuose kaip Utopia, Lost Theory, Fullmoon, šįkart Dsompa suburs pasišokti Lietuvos nykštukus, fėjas ir raganas.

Fraktal_Moon

Kitas garbingas svečias – psichodelinės muzikos atlikėjas Fraktalmoon – David Hidalgo projektas iš Ibizos. Atlikėjas nevengia pasirodymų metu eksperimentuoti, taip sukurdamas vaizdžią alternatyvią realybę, kupiną energijos ir įdomybių. Fraktalmoon augo Ibizoje, kur subrandino savo stilistiką bei meilę psichodelinei muzikai. Įkūręs organizaciją Mind seeds atlikėjas prisideda prie muzikos ir piratų salos psichodelinės kultūros populiarinimo. Jis organizuoja renginius, dalyvauja pogrindiniuose vakarėliuose, keliauja po pasaulį skleisdamas savitą muzikos skambesį, pats dekoruoja erdves ir bando atspindėti Ibizos saloje susiformavusios meilės gamtai ir žmonėms idėjas. Jį galima išvysti ne tik Ispanijos, bet ir tarptautiniuose festivaliuose, o gavęs kvietimą į Lietuvą, tai sutiko entuziastingai ir nuoširdžiai.

Ntrg8

Puikių atlikėjų netrūks ir kitose renginio salėse. Laužytų ritmų salė įsikurs buvusiame Metro klube. Čia savo naujausia DnB vizija pasidalins prodiuseris, didžėjus, vienas iš Londono organizacijos Datablender įkūrėjų NTRG8. Jo savitas drum n bass muzikos pasirodymas užbūrė klausytojus prieš porą metų, tikėtina, kad bus įspūdinga ir šiemet. Pasak organizatorių, laužytų ritmų salėje pasirodys daugiausia atlikėjų, kurie yra vieni žymiausių Lietuvos ritmų laužytojų.

Chillout salėje pasirodys vieni geriausių dub techno, ambient Lietuvos atlikėjai. Puikiai visiems pažįstami Giriu Dvasios, Grad_U, Echo Delta bei Sraunus autorines programas gros gyvai. Kiti atlikėjai, taip pat įdomios asmenybės, kaip ir jų muzika. Šioje salėje bus gera pailsėti nuo trankaus ritmo.

Renginys prasidėjęs aštuntą valandą vakaro baigsis aštuntą ryte. Po renginio laužytų ritmų salėje vyks pratęsimas. Dar vienas papildomas renginys planuojamas vasario 13-osios vakarą. Jis taip pat vyks Profesinių sąjungų rūmuose, naujai atidarytame klube Pelėda.

Sigitas_Saga

Rekomenduojame bilietus į Techno Valentino įsigyti iš anksto, nes renginiui artėjant jie brangs, bilietais prekiauja Tiketa.

Vieta: Vilniaus Profesinių sąjungų rūmai (V. Mykolaičio – Putino g. 5)
Laikas: vasario 12 d. 20 val. – vasario 13 d. 8 val.
Daugiau informacijos: https://www.facebook.com/events/489838837863147/

Techno Valentino 2014 buvo toks:

 

Konkurso sąlygos:

Viskas, ką jums reikia padaryti – parašyti, kurio TV2016 atlikėjo laukiate labiausiai. Tai reikia daryti komentuojant atitinkamą įrašą Suru.lt fajeboko paskyroje.

Laimėtojas paaiškės burtų keliu. Jam atiteks kvietimas į penktadienio renginį.

Konkursas vyksta iki penktadienio (vasario 12 dienos) 11 valandos.

Afiša Bangos Konkursai

Leave a Comment

Your email address will not be published.