Anderson_Paak_-_Malibu

Nurimus bangoms ir apverkus Bowie, laikas ir naujiems albumams. Vienas gerų albumų naujienų fronte – Anderson .Paak trečiasis darbas Malibu. Tik visai ne apie Majamį, pliažą ar šaltą alų ir karštas mažytes. Labiau – persunktas karčia gyvenimo patirtimi ir išgyvenimais. Bei kur-ne-kur prasisunkiančia Kendrick Lamar įtaka, fone girdimu bažnytiniu choru ir neprastais kolabais: The Game, Schoolboy Q ir kitais.

Anderson .Paak
Not anymore in Dr. Dre shadow

My mama caught the gambling bug
We came up in a lonely castle
My papa was behind them bars
We never had to want for nothing

Niekas nenuslėpta, nesuvaidinta ir tikra. Motina iš tiesų buvo fermerė, turėjusi bėdų su azartiniais žaidimas, tėvas tarnavo Air Force, vėliau sėdo į cypę ir iš ten iškeliavo į kapines. Nepaisant tamsoko konteksto, šis soulful reikalas turi ir savyje užkoduoto pozityvo, be to, neša žinutę, jog pasiduoti neverta.

And of these is my rise
One of these is my downfall
And i‘m the one to make it right
I wanna make it right
I wanna make it right
I wanna make it right

Gyvai viskas tik dar įtikinamiau. Colbertas – jau fanas. O tu?

Albume aibė puikių numerių. Vienas už kitą geresni kolabai, lėtos downtemp, jazz ir soul maišytos bei hip-hop rūbu apvilktos gyvenimo sakmės. Tas retas atvejis, kai 16 kūrinių, tačiau albumas nenusibosta ir filler songs čia iš esmės nerasi. Daugelis jų – kaip gyvai sekama pamoka, kad nesvarbu, kur gimei, augai ir kokia sunki buvo pradžia, visada gali make it through. Word. Over.

 

Bangos Šviežia

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *