Maudymosi kostiumėlis – tai audinio skiautelė,  slepianti mūsų nuogą kūną nuo aplinkinių akių. Šis drabužėlis gal ir nėra naudojamas kasdien, tačiau jį išsirinkti yra dažnai sunkiau nei suknelę ar batus. Taigi, mielosios, pirmyn, peržvelkim pasaulyje vyraujančias mados tendencijas, nes prieš vasarą tai itin aktualu. Na, o vyrams tai bus puiki proga paganyti akis po išpuoselėtus kūnus.

Maudymosi kostiumėlių mados, kaip ir drabužių, šiuo metu itin įvairios. Bendrų nuostatų nėra, tik akivaizdžiai matosi, kad tai kas vyrauja viršutinių drabužių madoje atsispindi ir maudymosi aprangoje. Spalvos –  arba pastelinės prigesintos, arba atvirkščiai labai ryškios, elektrinės. Pastarąsias merginos dažnai renkasi todėl, kad šios labiau pabrėžia įdegį.

Reikia pastebėti, kad į madą visu greičiu grįžta vientisi maudymosi kostiumėliai, pagražinti raukinukais ar nestandartiniu kirpimu. Jie ne tik įdomiai atrodo, bet ir pasirinktus teisingą modelį padeda paslėpti figūros trūkumus. Naujiena, atkeliavusi iš mūsų močiučių spintų –  dviejų dalių kostiumėliai su paaukštintu liemeniu. Įdomu ar šis išskirtinis modelis pritaps Lietuvos paplūdimiuose?!

Šie modeliai –  iš amerikiečių  TAVIK kolekcijos.

Mėgstančioms ryškius ir spalvingus maudymosi kostiumėlius turėtų patikti Agua Bendita kolekcija.

O vienas žymiausių New York’o mados naujienų portalas siūlo štai tokius variantus.

Susidomėjusiems, vaizdelis iš maudymosi kostiumėlių mados savaitės Majamyje. Mercedes-Benz fashion week swim 2010

Šmotkės

2 Replies to “Laikas maudynėms”

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *