Lady_Gothenburg_-_Keep_On_Groovin

Lady Gothenburg grupė pasipildė naujais nariais ir išleido atsipalaidavusį singlą Keep On Groovin, kurį jau pristatė LRT Opus eteryje.

Grupei pradėjus veiklą, jų buvo keturi, dabar Lady Gothenburg – beveik orkestras, jų šiuo metu – 6. Tada jie buvo žinomi dėl dainos Your Eyes Hypnotize, o dabar mistiką pakeitė lengvas groovy brizas.

 

Aksominis Justės Kraujelytės vokalas besąlygiškai papildo grupės lyderio Vitoldo Leono tembrą: „Nebeįsivaizduojame Lady Gothenburg be Justės“, – vieningai kalba visi penki grupės vyrai. Grupės dainų kūryba įgavo naują prasmę ir naują svorį, kadangi tarp naujųjų grupės narių yra dar du profesionalūs ir talentingi muzikantai: saksofonistas Simonas Šipavičius, dar grojantis su Sheep Got Waxed projektu, bei gitaristas Kęstutis Vaitkevičius.

Lady_Gothenburg

Šią vasarą Lady Gothenburg jau grojo indie/rock bare Liverpool Vilniuje, Kauno Ryšių Kiemelyje , ir badmintono turnyre Vilniaus Plunksna Lukiškių aikštėje ir sulaukė daug komplimentų.

„Džiugina, kad jauni žmonės ima į rankas gitaras ir groja. Svarbiausia – Lady Gothenburg eksperimentuoja, ieško savo skambesio, nebijo būti nepopuliariais. Todėl tikrai įdomu, kur jie nueis.“ – komentuoja seniausio Lietuvos jaunimo kultūros portalo Ore.lt redaktorius Domininkas Kunčinas.

Šį singlą ir kitus grupės kūrinius galėsite išgirsti jau šį šeštadienį (šiandien) festivalyje Karklė 2015 LiveMusic.lt Club scenoje 21 val.

Afiša Bangos

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *