FKA_twigs_-_M3LL155X

Skubu džiaugtis, kad FKA twigs vis dar menas, o ne verslas. Arba tiksliau, meno ji neaukoja verslo vardas. O tai dar geresnė kombinacija.

Rugpjūčio 13 dieną be jokių išankstinių reklaminių kampanijų FKA twigs pristatė savo trečią EP užvadintą M3LL155X (Mellissa ji vadina savo vidinę moterišką energiją).

Šįkart Arcą prie prodiuserio pulto pakeitė Boots (prieš tai jis darė Beyonce ir Run The Jewels).

Be to, lygiagrečiai pristatomas vaizdo klipas keturioms iš penkių EP dainų. Visos keturios vizualizacijos susijusios tarpusavy, tokiu būdu sudarydamos mini filmą. Pirmoje dalyje (Figure 8) mados ikona laikoma Michèle Lamy vaidina velniažuvę. Vėliau (I’m your doll) pati FKA twigs tampa pripučiama lėlę, į kurią seilę varvina neaiškus marozas (situacija savo keistumu primena aną iš Jonathan Glazer filmo Under The Skin, kuomet Scarlett Johansson pražudydavo kvailus škotus). Sueitis, aišku, pasibaigia lėlės nu(si)leidimu (marozo irgi). In Time prasideda tuo, kad mūsų žavioji mulatė laukiasi, o video pabaigoje jai nuteka (spalvoti) vandenys. Glass & Patron (jį matėm dar kovo mėnesį) gimsta šokėjai ir vyksta įprastas „madų šou“.

Viską režisavo pati FKA twigs.

Labiausiai mane žavi, kaip minimaliomis priemonėmis pasiekiamas maksimalus efektas. Šiuo požiūriu FKA twigs man primena kitas pop ikonas Pet Shop Boys, kurie minėtą aspektą yra įvaldę iki tobulumo. Tik PSB buvo vakar, o FKA twigs yra rytoj.

Bangos Šviežia

Leave a Comment

Your email address will not be published.