Balandžio 6 d. Disco Mafia Social Club kvietimu į Vilnių atvykstantis duetas KDMS it tyčia balandžio vidury išleidžia debiutinį savo albumą Kinky Dramas And Magic Stories. Kathy Diamond ir Max Skiba juo pasidalino su mumis – sakome ačiū, nes susiklausė visai smagiai.

12 dainų, visos apie santykius ir meilę – turbūt nieko keisto, kai albumo pavadinimas toks. Viskas prasideda nuo daugybę kartų girdėto High Wire. Tiesa, kūrinys šiek tiek papimpintas, man pasigirdo stipriai paryškinta bosinės gitaros linija. Albume, beje, yra ir daugiau pažįstamų gabalų – kad ir tas pats Tonight.

Max Skiba gal ir ne Maurice Fulton, kurio ranka dailino prieš porą metų išleista solinį Kathy darbą Miss Diamond To You, bet namų darbai atlikti kokybiškai. Deivės balsas skamba fone subtilių aranžuočių, kurias papildo prasmingi dainų tekstai.

Kiekvienas albumo kūrinys yra atskira istorija, bet man labiausiai lipo du iš jų – tai aštuoniasdėšimtųjų r‘n‘b dažais kvepiantis Somethin‘s Eatin‘ Me ir klasikinio house privalumus labai stilingai išryškinantis No Sad Goodbyes. Atskiro paminėjimo verti ir du remiksai iš klubinės scenos veteranų – Justus Köhncke hipnotizuoja elektronikos ratilais ir dovanoja savąją Wonderland viziją, o Morgan Geist Tonight yra labiau Storm Queen nei Metro Area.

Apskritai Kinky Dramas And Magic Stories yra žavingų pavasarinių istorijų rinkinys, kuris bus artimas tiek pasibuvimams dviems, tiek šėlstančių senmergių kompanijai. Greičiausiai abi tikslinės grupės apsilankys ir kitą penktadienį Studio 9. Tad mokykitės hitų žodius.

Bangos Šviežia

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *