00770m Vakar, gyvai, milijonams internautų  parodyta Burberry Prorsum 2010-ųjų metų pavasario-vasaros kolekcija iš Londono. Christopher’io Bailey mintis gera, kolekciją žiūrėti gyvai internetu,o tai gali padaryti bet koks mados mylėtojas iš tolimiausio pasaulio užkampėlio. Ypač, kai kokybė nė kiek nesiskiria nuo per mados televizijas rodomų kolekcijų kokybės. Jautiesi nė vienai sekundei neatsilikęs nuo naujienų srauto. O kaip pati kolekcija?

Gražios kreminės spalvos, tie patys, madingi, siluetai, mėgstamas blizgesys. Ar jau nenusibodo itin britiška grupė Babyshambles, skambėjusi mados eisenoje? Itin per sudėtingi bateliai, kurie modelius trikdė ir lėtino, iš pradžių gali pagalvoti, jog tai nuo tiesioginio milijoninio eterio, tačiau, kai pamatai, jog modelis vos ne suklumpa ant podiumo, supranti, jog jaudulys čia niekuo dėtas.

O kaip kažkas naujo ? – sukužda fantazija, tačiau ją į šipulius sudaužo realybė. Juk tai Burberry – komercija, juk tai tie patys šalikėliai, kuriuos nešioja kas antra, save gerbianti Vilniaus jaunuolė, kai kuri, net nežinodama, jog šis langelių raštas, pirktas Egipte, dar turi ir ‘brendą’.

 


Šmotkės

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *