Nostalghia (aut. Tomas Valentinaitis)

Šį penktadienį, Kaune, klube Largo įvyks koncertas Nostalghia, kuriame pasirodys keturios jaunos, perspektyvios, savo įrašus pristatysiančios sunkiosios muzikos grupės. Išskirtinai black metal skirtą renginį organizuoja nepriklausoma eksperimentinės muzikos organizacija Ghia.

Extravaganza (aut. Laima Stasiulionytė)Vieni iš pasirodysiančių – kauniečių kvartetas Extravaganza, šių metų pradžioje pristatęs savo pirmąjį albumą. Grupė savo kūrybą apibūdina kaip depresyvų, eksperimentinį juodąjį metalą. Jaunuolių muziką spėjo įvertinti ne tik vietos melomanai – paskelbta, jog kauniečiai neseniai pasirašė leidybinę sutartį su JAV įrašų kompanija Razed Soul Productions ir išleido savo albumą Priepuoliai užjūryje.

Erdve (aut. Lukas Atas)

Pasirodymą taip pat surengs neseniai debiutavusį vilniečių grupė Erdve. Pogrindyje gerai žinomų muzikantų ketveriukė prieš mažiau nei mėnesį taip pat išleido savo pirmąjį albumą Vaitojimas. Išskirtiniu brutalumu ir grubia sociopolitine kritika pasižymintį kūrinį prieš mažiau nei mėnesį pristatė renginio organizatoriai Ghia. Itin riboto tiražo albumas pasirodė netipiniu magnetinės kasetės formatu.

Sisyphean (aut. Vaidotas Žukauskis)

Pasirodysiantį albumą pristatys Vilniaus grupė Sisyphean. Atmosferišką muziką kuriantys muzikantai debiutinį albumą žada turėti rankose dar šiemet. Jie prasitarė, kad jau suderino detales su žymia Europos juodojo metalo leidybine kompanija. Albumas bus išleistas ne tik vinilinės plokštelės formatu: kūrinį Illusions of Eternity bus galima įsigyti ir kompaktinės plokštelės, magnetinės kasetės formatuose.

Amžius (aut. Pawel Wygoda)

Renginį užbaigs itin retai pasirodymus rengiantys kauniečiai – Amžius. Beveik dešimt metų gyvuojanti grupė per savo karjerą surengė vos keletą pasirodymų, kurių paskutinis įvyko prieš kelerius metus. Tradicinį juodąjį metalą grojantis kolektyvas teigia, kad intensyviai ruošiasi sugrįžimui į sceną ir dar šiemet ketina išleisti antrąjį pilną albumą Perspekteva.

Koncertas įvyks gegužės 12 d., jaukioje koncertų erdvėje su unikalia miesto panorama – klube Largo. Organizatoriai į buvusios radijo technikos gamyklos pastate įsikūrusią renginių erdve kviečia jau penktąjį kartą. Renginio metu bus galima įsigyti atlikėjų atributikos ir įrašų. Daugiau informacijos galima rasti organizatorių Facebook paskyroje ir internetiniu adresu www.ghia.lt.

Afiša Bangos

Leave a Comment

Your email address will not be published.