Turiu pasakyti, kad jau seniai pastebiu, jog vyrų ir moterų požiūris į stilių ir vyraujančią madą dažniausiai labai skiriasi. Tačiau niekada nesitikėjau sutikti tokios nuoširdžiai šmaikščios nuomonės apie daugiau ar mažiau moterų dievinamus daikčiukus. Be abejo, reikėtų nepamiršti, kad tai tik vieno vyruko postringavimai. O ką galvoja kiti?

Maddox savo bloge pasisako apie jam užkliuvusius moteriškas subtilybes.

Pirmieji jo kritikos dozę gauna ir lietuvių pamėgti Crocs’ai. Vaikinas sako, jog vieni batai yra pigūs ir madingi, bet prastos kokybės, kiti stilingi ir patvarūs, tačiau brangūs, o Crocs’ai brangūs, nekokybiški ir dar ne kokios išvaizdos. Beje, naujausias Crocs gamintojų išradimas, skirtas sumažinti kojų prakaitavimą, taip pat susilaukia šiurkščios kritikos bangos.

Aš asmeniškai taip pat nesuprantu šių batų mados, tačiau galbūt žmonės, pasisakantys už jų patogumą, apgins Crocs vardą.

Antras dalykas užkliuvęs vyrukui –  amžinai madingas raudonas lūpdažis. Anot jo, šia spalva lūpas pasigražinusios moterys tampa klounais. Pritarsit?

O kuo skiriasi vyšnių raudonos nuo kitos raudonos spalvos lūpdažių, vyrui taip pat nesuprantamas reiškinys. Todėl jis pasitelkia į pagalbą Revlon spalvų paletę ir palygina dvi populiariausias spalvas. Rezultatas –  žmogaus akimi nepastebimas skirtumas. Tačiau pabandykit pasiginčyti su šios spalvos mylėtojomis.

Toliau pro Maddox akis nepraslįsta marškinėliai su užrašais. Na kas jų nėra turėjęs? Žinoma, tik užrašus kiekvienas pasirenka pagal savo iškrypimo (išprusimo) laipsnį. Kritiko nuomone, tokie marškinėliai 29m. merginas paverčia 13-metėmis, o atviras deklaravimas, kad “aš esu kalė (bitch)”, su prierašu, “argi tai blogai”, reiškia tik vieną: taip, tikrai tu kalė, o argi tai gerai?

Vaikino požiūris į daugelio moterų dėvimus megztukus su laisvu kaklu, nustebino ir mane. Tiesą pasakius, niekada tokios asociacijos nebūčiau sugalvojusi. Turbūt taip mato tik vyro akys. Geriausiai suprasite jo nuomonę, jeigu tiesiog pacituosiu kelis žodžius: „Hello, my head is coming out of giant vagina“. Vertimo, manau, nereikia.

Kitam Maddox užkliuvusiam moteriškam drabužiui aš pati buvau davusi vardą „Nėsčiųjų maikutės“. Vyrukas jas vadina „Papų užuolaidomis“. Šiam rūbui tikrai jokios antipatijos neturiu ir neslėpsiu, jog pati tokių bent porą turiu savo spintoje. Na, o kad vyrai šio grožio neįvertina pajutau jau senokai.

Tai tiek tos šmaikščios kritikos į moterų daržą. Ar bus kas išteisins šias vyruko pasmerktas grožybes? O gal vyrai pridės pritariančių komentarų ar netgi pateiks dar daugiau jų akimis keistai atrodančių mados perliukų?

Šmotkės

10 Replies to “Kas yra mada? Vyriškai.”

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *