Kartą per metus ir Lemon Joy…neįvaro

2011-12-14      7 KOMENTARAI  

Kažkadaaa… grojo grupė Lemon Joy Vilniaus Posh klube…
Kažkadaaa… mintyse kirbėjo griežtas žodis „chaltūrá“…

Saulė periodiškai skelbiasi atostogas. Pasirodo, kad nušviestų savo valdas, bet beveik nešildo. O talentams kartais banaliai reikia pinigų. Tada jie ima pavyzdį iš saulės, kurią juk ir žiemą išvysti smagu, kad ir šaltą.

Gruodžio 2 dieną Vilniaus kokteilių klube Posh skambėjo nuostabios Lemon Joy dainos. Deja, parašyti apie renginį dar kažką gero – kebli užduotis.

Afiša viliojo į išskirtinį dviejų dalių pasirodymą nuo 22 val. Atvykus maždaug tokiu laiku teko apie pusvalandį su kitais muzikos mylėtojais tiesiog šalti prie uždarų durų, o po to brautis po vieną prie improvizuotos kasos, tarsi būtume susirinkę atsiimti indėlių iš snorbankio.

Vėliau paaiškėjo, jog tai buvo ne pati blogiausia vakaro dalis. Lauke bent jau nebuvo girdėti šlykštaus radijo (s)hitų house mikso, kuriuo vietinis dj maitino susirinkusius tris ištisas valandas. Tris suknistas valandas! Dar prieš vidurnaktį auditorija susiskirstė į dvi ryškias dalis. Vieni atėjo į LJ, jų veiduose nesunku buvo pastebėti nerimą ir kylantį apmaudą. Kitiems buvo vienodai –„otnedzynkastenpilamaišdinamikųašnoriušventęšvęst“.

Prieš pusę dviejų grupei pagaliau čiupus instrumentus, Igoris leptelėjo, kad čia naktinis klubas, reikia suprasti, maždaug. Suprastume, jeigu afišoje būtų parašyta „Klube Posh eilinis (s)hit-house vakarėlis su sovietmečio užuolaidomis virš staliukų ir ant vielų kabančiomis žvaigždutėmis, kuriam įsibėgėjus turėsime scenoje Lemon Joy“. Atitinkamai nusiteiktume. O šiuo atveju kai kurie grupės gerbėjai tiesiog nesulaukė koncerto pradžios, nes savo laiką nuo 1 val. jau buvo suplanavę. Jie, natūralu, nesuprato.

Susitaikyti su 3,5 val. vėlavimu būtų padėjęs tradiciškai kokybiškas grupės pasirodymas. Bet garsas buvo tiesiog klaikus, Igoris sistemingai painiojo žodžius ar negailestingai braukė juos iš tekstų, o nauja gitara keliskart savininką išdavė. Kur ten buvo išskirtinumas ir dvi žadėtos dalys – sunku pasakyti, skambėjo gana standartinis šliagerių rinkinys. Dar ir Baltoj Tyloj su Flames of Love (Fancy) užspaudė.

Tiesą sakant, iš pradžių Suru.lt neplanavo šio renginio nušviest. Ne tokie jau reti LJ koncertai, kad apie kiekvieną būtų įdomu rašyt-skaityt. Bet iš kolektyvo puslapio veidaknygėj dingus beveik visiems bent šiek tiek objektyviai neigiamo, nors ir taikaus bei pagarbaus, atspalvio atsiliepimams, kilo noras atlikti pilietinę pareigą ir suduoti atkirtį cenzūrai. Nes siekis dirbtinai išlikti baltiems ir pūkuotiems veda į aklavietę.

Lemon Joy @Posh, Vilnius, 2012 12 02
Kaina:
10-20 lt.
Vieta:
never ever.
Garsas:
siaubingas.
Gražios merginos:
ne visų veidus puošė šypsenos.
Žiūrovų:
kokie 200-250.
Bendrai:
5/10. Meilė LJ dainoms – neišblėstama, bet bendro įspūdžio ji neišgelbėjo. Prasčiausias 2011 metų grupės koncertas Vilniuje.

 

Foto: Reda Šeidin

[nggallery id=455]

 

Bangos Folkas Koncertai Sūru

7 Replies to “Kartą per metus ir Lemon Joy…neįvaro”

Leave a Comment

Your email address will not be published.