103dsr-B

Mūsų Marius – šaunuolis. Spalį jis išleido puikų dark ambient / tribal albumą Kali Yuga, kuriam pasisekė patekti net į Suru.lt geriausių 2013 gabalų topą (o tai, patikėkit, nėra lengva!).

Vortex_-_Kali_Yuga

Vėliau Vilniuje jis surengė vardinę 4×4 diskoteką, kuri, kaip ir žadėjo, nepaliko akmens ant akmens.

Vortex_4x4

Mariui taip pat yra tekę dainuoti vokaliniame-instrumentiniame ansamblyje X Dream. Ir dar jo sąskaitoje krūva žygdarbių, kurių čia nespėsiu išvardinti dėl jūsų dėmesio ir laiko stokos.

O štai prieš savaitę sužinojau, kad vienas iš mano mėgstamų prodiuserių naujausią savo singlą dedikuoja Mariui. Kalbu apie Vril. Sausio 20 dieną olandų fabrikas Delsin paleis jo singlą Vortekz.

103dsr-A

Pastebėjau jį prieš porą metų, kuomet Marcel Dettmann visiškai nerealų Vril gabalą V3 įtraukė į savo kompiliaciją Conducted.

 

Kas tas Vril – mažai kas žino (aš, deja, tai grupei nepriklausau). Aišku tiek, kad šiuo pseudonimu prisidengiantis prodiuseris vokiečių leible Giegling išleido tris 12’’ vinilus. Visi gabalai tose plokštelėse vadinosi V (nuo V1 iki V10). Dabar tie vinilai vaikšto Discogse po maždaug 50 eurų.

Bet svarbiausia ne kas ir kiek, o kaip. Nes klausydamas tokios monstriškos muzikos (ir dar tokios, arba tokios, arba šitokios) jaučiuosi kaip Markas Rentonas klube, kuomet jam dadulo, kad pasaulis keičiasi, žmonės keičiasi, narkotikai keičiasi… T.y. negaliu ramiai sėdėti ant kėdės.

Būtent taip mane verčia nerimauti trys naujausi gabalai Vortekz vinile. Šitas massive 16 minučių kažkas apibūdino three titanic techno tracks designed with maximum dancefloor damage in mind. Ir aš net nebandysiu pasakyti geriau. Užmeskit ausį.

Bangos Šviežia

Leave a Comment

Your email address will not be published.