Paskutinį gegužės penktadienį Deep Inc su draugais kviečia visus šokti. Šokti pagal house muziką taip, kaip liepia širdis, kojos ir rankos – klube Woo laukiami profesionalūs soulful ir deep skambesio mylėtojai.

Didžiausia vakarėlio Jus Dance proga – kelios dienos iki jo pasirodysiantis debiutinis ir labai lauktas Deep Inc singlas. Jį broliai pasididžiuodami išleidžia savo bene mėgstamiausioje house leidykloje – Jaffa Music. Romantiškai vasariškame kūrinyje Surely Certainly skamba puikiai tam derantis vokalistės Rachel Claudio, kuriai Deep Inc smarkiai neabejingi, balsas.


Deep Inc prisipažino su debiutu kiek užtrukę, mat Rachel Claudio – ypač užimta dainininkė. Jos balsas skamba ne tik house, bet ir džiazo bei r&b scenose, į studijas ją kviečia „Universal“ ir „Virgin“ priklausantys atlikėjai, o gastrolės apima visą pasaulį.


„Nors procesas užtruko, kūriniu esame be galo patenkinti – iš pasaulinio lygio didžėjų ir prodiuserių sulaukėme tik teigiamų įvertinimų“, – pasakoja Tadas ir Domas. Broliai taip pat džiaugiasi, kad Surely Certainly remiksavo soulful house didžiūnas Groove Assassin, šiuo metu karščiausiu tokios muzikos židiniu laikomos Pietų Afrikos Respublikos gyventojas Soundquest, prancūzų deep house muzikos grynuolis Bertrand Dupart ir net pats kūrinį išleidusios Jaffa Music bosas Nicolas Vautier. Taip sekasi tikrai ne visiems!


Šokiams gegužės 28-ąją kvies ne tik didžėjai, bet ir šokėjai. House dance propaguojantis jaunimas klube rinksis jau ne pirmą kartą. Pirmajame Jus’ Dance vakarėlyje lankęsi vilniečiai tikrai gerai prisimena, ką šokių aikštelėje krėtė Čikagos ir Niujorko klubuose prasidėjusio judėjimo šalininkai.


Kartu su „Deep Inc“ už Woo pulto pasirodys ir artimas jų draugas, neseniai prisistačiusios kompanijos Bedroom DJs narys Samuel Tange. Jo ir visos „miegamojo grojikų“ kompanijos meilė muzikai – tokia pati stipri, kaip ir broliško soulful ir deep house dueto.


Kelią ne tik į pasaulio didžėjų fonotekas, bet ir į Lietuvos radijo stočių grojaraščius atrandančio Surely Certainly premjera ir širdingiausi šokiai pagal house muziką – gegužės 28-ąją. Klubas Woo linguos nuo 23 val.

Afiša Bangos

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *