Rugsėjo 16 dieną elektroninės ir gyvos muzikos bei vakarėlių mylėtojų keliai drąsiai ves į menų fabriką Loftą. Septynių valandų muzikos programą su pasaulinio garso didžėjais Stanton Warriors (UK) ir būriu lietuviškos muzikos palaikymo paruošė Jӓger Vibrations komanda. Neatpažįstamai transformuotas ir užšaldytas Loftas su į piramidę virtusia scena pirmuosius ledinių pojūčių pasiilgusius svečius priims nuo 23 valandos.

Kokybiškos muzikos mėgėjai nepraleis progos Jӓger Vibrations pasiklausyti ne tik svečių Stanton Warriors gyvo pasirodymo, bet ir gausios lietuviškos muzikos programos: Metal On Metal, The Sneekers specialaus gyvo pasirodymo, NO DJ’s, Andrew Moodbase, Manto T (Partyzanai). „Tai didžiausias ir svarbiausias kada nors Lietuvoje rengtas Jӓger Vibrations serijos vakarėlis! Ir dėl muzikinės programos, ir dėl vakarėlio aplinkos. Mes rugsėjo 16 dienai ruošiamės labai atsakingai“, – sako Jӓger atstovas Gediminas Avižonis. Pasak jo, visiems žinoma Lofto erdvė bus neatpažįstamai pakeista. Ledinės skulptūros, piramidės formos scena, užšaldytos erdvės, ledo stikliukai vakarėlio svečiams suteiks ypatingų pojūčių.


Laukiamiausi ledinių pojūčių nakties svečiai – Stanton Warriors. Jie nebijo laužyti nusistovėjusių taisyklių ir eksperimentuodami išgryninti savitą skambesį. Britai Dom Butler ir Mark Yardley Stanton Warriors sukūrė 1998 metais, kai jų studijoje gimė pirmi break beat garsai. Pasaulinė šlovė užklupo 2001 metais. Sutartis su įrašų kompanija XL Recordings, įtakingų muzikantų įvertinimas ir Stanton Warriors muzika pasklido po pasaulio naktinius klubus. O tradicijas laužantys prodiuseriai be savo kūrybos jau miksavo ir tokių žvaigždžių kaip Missy Elliot, Fat Boy Slim, Basement Jaxx, Mylo, Freeform Five ir Busta Rhymes kūrinius. Kūrybingi, eklektiški, dinamiški, drąsūs – tokiais epitetais muzikos kritikai apdovanoja Stanton Warriors naujus kūrinius. Rugsėjo 16 d. Lofte išgirsime visko – nuo elektroninės muzikos iki hip hop ir visko, kas telpa tarp jų.

Po Stanton Warriors į sceną lipsiantys Metal On Metal teigia, kad apie juos reikia žinoti tris dalykus. Pirma, jie buvo pagimdyti, kad dalintųsi muzika, kuri judina, garsais, nesvarbu, repas tai ar elektro. Antra, dietologai rekomenduoja, Metal On Metal muziką vietoj treniruočių salės. Trečia, vakarėlis – ne vieta ramstyti barą. Tiesą sakant, viskas sukasi apie tą patį – per jų pasirodymus reikia šokti.

„Grojame po vakaro didžiųjų – Stanton Warriors – tad tikrai neleisime niekam išeiti – visos durys bus užremtos kojas laužančiais elektro, techno ir new shit gabalais iš mūsų šviežiai iškeptų kompaktų, paruoštų naujam sezonui,“ – sakė Metal On Metal vyrai.

Didžėjų komanda The Sneekers rugsėjo 16 d. švęs kaip niekad, nes Lofto scenoje pristatys atnaujintą ir dar negirdėtą gyvos muzikos programą su visur sudalyvauti spėjančiu Justinu Jaručiu (Freaks on Floor balsas). O Mantas T iš Partyzanų vakarėliui žada parinkti plokštelių, kurių muzika per ausis ir širdį glostys, ir kojas kilnos.

Jӓger Vibrations lankytojų taip pat laukia Andrew Moodbase eksperimentai su karščiausiomis laužytų ritmų nuotaikomis, breaks dinozaurais su hip hop, dubstep ir nu disco prieskoniais. „Tradicinis, daugiasluoksnis Andrew Moodbase miksas su visais priklausančiais elementais, pradedant gyvais mash-up’ais ir baigiant stogą raunančiu, „Moodbase crazy“ pravardę gavusiu skrečiavimu“, – vienu sakiniu išpyškina prisistatymą didžėjus.

Viktoro Diawaros projektas NO DJs Lietuvoje pristatė visame pasaulyje jau senai išgarsėjusią mash-up idėją. Pasirodymų metu gyvai suplakamos kelios skirtingų stilių dainos, o klausytojai dažnai nustebinami neįtikėtinomis kūrinių versijomis.

Rugsėjo 16 d. muzikantai ruošiasi eksperimentams ir šokiams paruošto Lofto muzikos nenutildyti iki 6 valandos ryto!

Jager Vibrations With Stanton Warriors
Data: 2011 Rugsėjo 16
Laikas:
23:00 – 06:00
Vieta:
Menų Fabrikas Loftas, Švitrigailos g. 29, Vilnius, LT
Kaina:
nuo 28 Lt
Bilietai:
Tiketa
Muzika:

Stanton Warriors DJ Set with MC (UK)
The Sneekers (LIVE)
Mantas T
Metal on Metal
Andrew Moodbase
NO DJ`s

Daugiau informacijos: https://www.facebook.com/JagermeisterLietuva

Tuo tarpu jūs galite laimėti dvigubą pakvietimą į renginį komentuodami atitinkamą įrašą Suru.lt facebook paskyroje. Komentuodami išreikškite savo jausmus Stanton Warriors duetui vieno mėgstamiausio keiksmažodžio pagalba. Konkursas vyksta iki antradienio (rugsėjo 13 dienos) 12 valandos. Laimės – originaliausias liežuvis.

Afiša Bangos Konkursai

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *