Iš obsesijos užrašų

2014-08-02        

alexander-wang-haydenshapes-surfboards-featPirmos mintys, antros, trečios: „Ar tikrai? Kiek galima?“ Apie ką aš? Apie marmurą. Kalbėjau. Taip. Bet Alexander Wang banglenčių instaliacija privertė prabilti ir vėl.

alexander-wang-haydenshapes-surfboardsSpecialiai paskutinei Wango instaliacijai paplušėjo Haydenshapes įkūrėjas Hayden Cox, pats savo rankutėmis. Unikalių marmuro luitų nuotraukos buvo pirma spausdinamos ant šilko, o tik tada ant banglenčių, norint sukurti one of a kind dizainą Cage instaliacijai. Lentų modelis pavadinimu Hypto Krypto yra pelniusios Metų Lentos vardą, kurį joms suteikė Surf and Board Sports Industry asociacija.

alexander-wang-haydenshapes-surfboards-6alexander-wang-haydenshapes-surfboards2Atsispirti Wango estetikai pajėgus ne kiekvienas. Asmeniškai manyčiau, kad nei ant banglentės nestovėjęs, nei plaukt padoriai nemokantis atsirastų naivuolis, kaip aksesuarą įsigyt šitą marmuro grožį užsimanysiąs. Na, kad bent nuotrauką į socialinį tinklą įsimestų, norėdamas sukelti viešą pavydo bangą. Y not.

Šmotkės

Leave a Comment

Your email address will not be published.