Atsainiai ant galvos užmesta skrybėlė, iš po jos veriantis skvarbus žvilgsnis, jėga alsuojantis kūnas, įsuktas į languotus marškinėlius bei aptemtas jūros gilumos mėlynumo kelnėmis. Kelnėmis, be kurių  kaubojus būtų nuogas. Kaubojaus simbolis  – džinsai, nepalieka abejingų ir dažniausiai yra nepakeičiama vyrų garderobo dalis. Vienas žymiausių džinsų gamintojas Wrangler 2010m. pavasario/vasaros kolekcijoje vyrams siūlo būti šiuolaikiškais kaubojais.

Wrangler teigia jog kolekcija yra klasikinio 1950‘s stiliaus ir Amerikietiško vesterno mišinys. Pagrindinis akcentas – aukščiau čiurnos kauliuko atraitoti džinsų galai derinami su klasikiniais batais, kurie avimi be puskojinių. Viršutinėje aprangos dalyje daroma tas pats: marškiniai su kaklaraiščiu puikiai sutinka su ne tokia oficialia odine striuke. Manau, daugelis šias idėjas gali pritaikyti sau tam panaudodamas esamą spintos turinį.

Norint atidžiau apžiūrėti nuotraukose esančius drabužius siūlau apsilankyti gamintojo svetainėje, kuri tikrai žavi techniniais sprendimais. Beje, nors kolekcija skirta vyrams, svetainė daugiau emocijų turėtų sukelti moterims. Čia bent jau aš matau labai apdairų marketinginį veiksmą. Juk moterys dažnai įtakoja savo vyriškosios lyties atstovų aprangos stilių, pačios nuspręsdamos kokį drabužį jiems nupirkti.

Vyrai, pavasarį pasitinkam apsigaubę languotais marškiniais ne per daug tvarkingai sukištais į džinsus, kurių galus raitom į viršų, veriame grubų odinį diržą ir iš spintos gilumos traukiam primirštą džinsinį švarkelį arba odinę striukę. O jei dar pavyktų susirasti tėčio išleistuvinius batus…


Šmotkės

Leave a Comment

Your email address will not be published.