Tai gerai, kad atvarėm kažkiek po vienuolikos (nes juk vis tiek, kam taupyt babkes geriant namie, jei esi VIP sąraše, kur jageriuku žada vaišinti nemokamai?). Neaišku ar po krepšinio (juk penktadienį rodė, ane?) ar iš nekantrumo Loftas buvo pakankamai netuščias.

Dar keisčiau – kad nemažai piliečių jau buvo gerokai šilti ir minios srautuose nardė linksmai svyruodami (pabrėžtina, jog dauguma jų atrodė lyg nutrukę nuo mamytės grandinės ir dar nesupeję aklimatizuotis su provincijos ir miesto skirtumais). Nenuostabu. Juk renginys buvo smarkiai išpromintas (net toj laidoj, kur daug juokiasi, mažai pasako ir šiaip sisi…).

 

Tuo tarpu Diawara scenoje mush-up’ino (t.y. sumašapinta buvo dar iki tol, jis tik spaudinėjo „play“ ir keitė kompaktus) Give It Away su Shut Up and Let Me Go, Sabotage su Voodoo People arba net visiškai nemašapindamas užleisdavo Sex On Fire. Ir, aišku, aišku, dachuja rėkavo pary pipal!, jegamaista! arba stenton uoriors in da chaus!. Nieko originalaus, iki skausmo nuspėjama (ar reikėtų sakyti pabodę?), bet party people šoko, šypsojosi ir atrodė taip, lyg jiems patinka.

O vat scena tai buvo jo, neprisipisi. Galima tik cituoti sparnuotas frazes „įspūdingai“ ir „daug garso, daug šviesų“. Užtat pats Loftas kažkaip nepasirodė neatpažįstamai transformuotas ir užšaldytas, kaip buvo žadama. Koks kubo tūrio ledo luitas (žr. titulinę nuotrauką) stovėjo išdidžiai užšaldęs Jagermesiter buteliukus. Daugiau žiemos ženklų išvysti nepavyko. Ai, dar šalto oro patrankos kartais pašaudydavo. Tai galėjo pajusti šokantys arčiau scenos.

 

(tebunie tai tolimesnio pasakojimo garso takelis, juk prisimename)

 

Du Metal On Metal senukai scenoje pasirodė lygiai dvyliktą. Kaip visuomet užvedė savo pjūklus, bet iš mano mėgstamų sugrojo tik zwei unlimited gabalą iš pirmo albumo (neatsimenu, tai buvo Get Ready for This ar Twilight Zone?) ir pavogė kokias 15 minučių iš The Sneekers. Anie turėjo pradėt nuo pirmos, bet, kaip sakoma, įžūlumas – antra laimė.

Snykeriai pasirodė nei blogiau, nei geriau nei visad. Jarutis pademonstravo, kaip reikia nepasimesti dingus elektrai ir… atėjo antra valanda.

Dominikas ir Marselis (mėgstantis save vadinti MC Surreal), vos pasirodę scenoje, davė bosų. Breiksų neklausau, tad nevaidinsiu čia eksperto, bet būtina pabrėžti, kad garsas, skirtingai nei anksčiau Lofte, buvo tikrai geras. Neaišku, ar jie pasirūpino nauju soundsystemu, bet skambėjo tikrai neblogai. Mažiai sakė, kad išsitaškė.

Kam pritrūko – pridėjo Sonikas ir Andrew Moodbase.
Tuo tarpu ledo luitą barbariškai peiliu užsipuolęs Chlorofilas gelbėjo ištroškusius.
Manto T. sulaukti nepavyko.

 

Garsas: 8/10 – net keista (geraja prasme);
Šviesa (scena):
9/10 – Selas viską pasakė;
Alus:
 10/10 – patys nematėm (nes VIPe nemokamai), bet girdėjom, kad jageris buvo parduodamas pigiau;
Publika:
 6/10 – saugumo jausmo tikrai nepridėjo;
Mergos:
kiaunėms pasirodė, kad vyks Posh tūsas, tai pasipuošė; kai kurioms net pavyko.

Bendras: 7/10

Foto: Jagermeister Lietuva
[nggallery id=431]

Bangos Koncertai

2 Replies to “Gud Jaga Vaibreišions”

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *