Geras narkotikų gidas: amfetaminas

Amfetaminai – narkotikų klasė, kuri stimuliuoja centrinę nervų sistemą ir sukelia energijos antplūdį bei susikoncentravimą.

Pirmą kartą susintetinti 1887 metais, amfetaminai yra panašios cheminės struktūros, kaip adrenalinas ir noradrenalinas. Šituos tai pats žmogaus kūnas gamina, kaip natūralius stimuliantus. Jų euforiją sukeliantis efektas išpopuliarino šiuos narkotikus tarp žmonių, kurie nori ilgai išlikti žvalūs, pagerinti sportinius pasiekimus, padidinti susikaupimą ar šokti visą naktį.


Pagrindai

Kas tai, kaip atrodo,  kaip vartojamas?

Amfetaminų grupės narkotikai kopijuoja adrenalino poveikį organizme. Gali būti parduodama įvairiais pavidalais: nuo baltų piliulių iki miltelių ar kristalų. Gali būti vartojamas per burną, leidžiamas, uostomas ar rūkomas.

Amfetamino efektai

Ką jis daro, fizinis ir psichinis efektas apsinešus, kas nutinka smegenyse, grįžimas į normalią būseną

Amfa (panašiai, kaip kokainas) gali padėti jaustis energingu. Jautiesi kietas, sveikas, pasitikintis. Tai gali trukti iki 12 valandų. Daugelis užkimba dėl to, kad nenori prarasti šio pojūčio.  Naudojant ilgiau dingsta apetitas ir vartojantysis nejaučia nuovargio.

Nurijus tabletę, poveikis prasideda po 15 – 30 min.  „Šniaukštelėjus” efektas daug greitesnis: 5 – 10 min.  Adatos pagalba pribloškiantį efektą gausi bematant.

Vartojant amfą, stimuliuojama centrinė nervų sistema (CNS).  Narkotikas veikia per dopamino ir norepinefrininę neurotransmiterių sistemą (nesupratai? Nesigilink, tai ne esmė). Naudojant amfetaminą smegenyse gali pradėti išsiskyrinėti didesni dopamino kiekiai. Daugiau dopamino smegenyse sukelia euforijos jausmą (ką anglakalbiai vadina „high“).

Pastoviai vartojant, narkotikui išugdoma tolerancija. Norint pasiekti tą patį jausmą reiks ne tik didesnių dozių, bet negavus jo sukils stiprus to jausmo geismas.

Pojūčiai pavartojus prasideda pilvo srityje. Dažnai būna toks jausmas, lyg skubėtum pirmyn. Protas aiškus ir susikoncentravęs. Galingesnis, bet labiau apskaičiuotas arogancijos jausmas („aš aš aš“), nei vartojant kokainą.

Fizinis poveikis. Gali prasidėti dantų griežimas. Žandikauliai stipriai susikanda. Ilgalaikiai amfos gerbėjai netgi gali sutrinti savo dantis į miltus, to net nejausdami. Vyzdžiai išsiplečia.  Sumažėja noras valgyti (tuo pačiu ir aplankyti tualetą).  Kraujo spaudimas pakyla, pulsas padažnėja. Žodžiu, jausmas panašus, kaip stipriai išsigandus.

Psichinis poveikis. Pradedi jaustis pasitikintis ir pakylėtas. Kyla noras bendrauti. Kadangi visa CNS stimuliuojama, padidėja budrumas ir ištvermė. Dažnai apsinešę amfa kalba greitai ir nesustodami.

Grįžimas į normalią būseną. Panaudojus nedideles dozes (vienas takelis, viena piliulė) po 3-8 valandų atsiras nuovargis (bet ne išsekimas). Būtent tada kyla noras pavartoti vėl, kad grįžtum į aktyvią būseną. 

Psichinė priklausomybė nuo amfetamino

Ilgai naudojant prie šio narkotiko priprantama. Kalbant apie priklausomybę, visos vartojančio mintys ir emocijos sukasi apie naujos dozės gavimą. Tai įtakoja ir neprognozuojamus poelgius šiam tikslui įgyvendinti.

Fizinė priklausomybė nuo amfetamino

Amfa sukelia ir fizinę priklausomybę. Kadangi sukeliami dideli energijos pliūpsniai organizme, tai po jų automatiškai seka ir nuovargio fazės. Padidėja irzlumas, dirglumas, norisi ilgai miegoti, atsibudus nėra pailsėjimo jausmo. Padidėja apetitas, kuris buvo nuslopintas vartojimo metu. Dažnai po vartojimo užplūsta depresija, mintys apie savižudybę. Dėl to kartais elgiamasi agresyviai. Pavartojus vėl, šie požymiai laikinai išnyksta. Vartojant ilgiau malonios fazės trumpėja, daugiau laiko palikdamos juodosioms fazėms. Šį ciklą galima nutraukti tik teisingai gydant.

Ilgai vartojantys amfetaminą pradeda jausti šiuos sutrikimus: išsiliejęs vaizdas akyse, galvos svaigimas, padažnėjęs širdies ritmas, galvos skausmas, aukštas kraujo spaudimas, apetito stoka, greitas kvėpavimas, nuovargis. Be to atsiranda visos organizmo išsekimo pasekmės (dėl prasto maitinimosi ir poilsio stokos).

Kaip suprasti, kad perdozavai?

Labai padažnėja širdies plakimas, atsiranda nerimas, drebulys.  JEI TU AR TAVO DRAUGAS JAUČIASI PERDOZAVĘ – SKAMBINKIT 112. Taip pat rekomenduojam kreiptis į specialistus dėl atpratimo (jei išlikot gyvi). Naudingi kontaktai skiltyje “Kur kreiptis atsibudus”.

Pamaišom?

Tuo pačiu metu vartojant kokainą ar ekstazi – smarkiai rizikuojat. Šių narkotikų sukeliamas poveikis labai panašus, todėl amfetamino poveikis gali sustiprėti 6 kartus. Didelė tikimybė, kad širdis neišlaikys. Infarkto pasekmes žinom.

Žolė ir grybai – padidėja nerimo ir paranojos tikimybė, nes poveikiai organizmui gana skirtingi.

Daug informacijos apie narkotikų maišymą nėra (gal tie, kurie maišė, jau negali papasakot?), todėl būkit itin atsargūs eksperimentuodami su savo kūnu. Nors… gal taip greičiau išmirs “lochai”?

Kur kreiptis atsibudus

Anoniminė pagalba telefonu, darbo dienomis nuo 10 iki 15 val. Tel. nr.: (8 37) 44 03 62; Vš.Į. „Gyvybės versmė“
Anoniminė pagalba telefonu, darbo dienomis Tel. nr.: (8 600) 25188; LPF „Tavo galimybė“

Nemokamos konsultacijos el. paštu: info@prevencija.lt arba spauskit čia.


Naudinga žinoti:

Amfetaminas jūsų kraujyje dar aptinkamas 1-2 dienos po vartojimo.
Jei amfetamino jums neišrašė daktaras – jums gresia laisvės atėmimas už amfetamino laikymą.Amfetaminas skiriamas ir tam tikrų ligų gydymui (dėmesio deficito sindromas, narkolepsija).
Chemikams: pasigaminti amfetaminą nėra sudėtinga. Medžiagų, reikalingų jo gamybai, gauti kiek sudėtingiau. Šiaip ar taip, rinkoje pasitaiko visko. Apsinuodyti blogai išvalyto amfetamino priedais – tikimybė didelė.Gatvėje amfetaminas turi daug vardų. Pateikiami ir angliški, jei būsit Europos diskotekose:

Bennies, Black beauties (jėga), Bumble bees (kamanės??? dar didesnė jėga), Co-pilots, Crank, Cross tops, Crystal meth ir Ice (šie du – ačiū skaitytojui Audriui P. – yra naudojami metamfetaminui, amfetamino dariniui vadinti), Dexies, Footballs, Hearts, Hot Ice, L.A. glass, Meth, MDMA (ne visai amfetaminas, o amfetamino darinys – ekstazi), Pep pills, Speed, Uppers. O Lietuvoje (ačiū Bongui už pagalbą) – amfetaminą dar vadina gaidžiu.Kitas gero narkotikų gido straipsnis turėtų būti apie:

Rezultatai

Loading ... Loading ...

Tema: Folkas, Sūru

71 Komentarai

 1. Šiaip įdomi rubrika, tik va pačiam gale klaidų įvėlėt. Tam pavadinimų sąraše. Juk MDMA, Crystal Meth/Meth/Ice (Metamfetaminas) bei Amfetaminas – skirtingi dalykai?

  • Smagu, kad kažkas skaitė atidžiai 🙂
   Jei būtų skaitę dar atidžiau, būtų pastebėję, kad ten parašyta “GATVĖJE amfetaminas turi daug vardų”. Taigi, ne išprusiusiusioje suru skaitytojų bendruomenėje, o gatvėje, kur belekokius miltelius galima vadinti kuo nori.

   • Na, bet tai – švietėjiškas straipsnis, kurio tikslas, kaip suprantu, ugdyti suvokimą, ką žmogus vartoja, kokios to pasekmės, ir galiausiai – mokyti kas yra kas.

    Į tokį straipsnį dėti klaidinančią informaciją ir neištrinti jos nė po pastabos, žinant, kad informacija yra neteisinga – nebe švietėjiška, o klaidinanti veikla.

    Gatvėje apskritai miltelių retai būna. Dažniau jų būna klubuose ar vakarėliuose kitose erdvėse. O čia belekokių miltelių belekaip nevadina. Vien dėl kainų, nes Metamfetaminas (Meth, Crystal,Ice) yra kelis kartus brangesnis už Amfetaminą, be to, jo Lietuvoje gauti kur kas sudėtingiau. MDMA – MetilenDioksiMetAmfetaminas (jau šifruotė rodo, kad amfetaminas tik junginio dalis) – dažniausiai būna ne miltelių, o tablečių pavidalu, be to, jo poveikis tikrai skiriasi nuo Amfetamino. MDMA vartotojai dažnai amfetamino vengia, nevartoja, nėra bandę, o vartojančius kartais net pašiepia. Tad, gaidį apgaidžiuoja ne tik kokaino vartotojai.

    Vartojančiam žmogui, na tam dažniausiam jo aspektui – savaitgaliniam ar kasmėnesiniam vartotojui, svarbiausia yra ne gauti miltelių apskritai, o gauti tokių miltelių, kokių jis nori. Juk tai turėtų būti akivaizdu.

    Aš šunį irgi galiu vadinti kate – bet vis tik šuo liks šunimi, o katė – kate. O švietėjiški straipsniai, manau turi būti švietėjiški iki galo. Aš už tokią straipsnių iniciatyvą, tačiau norėtųsi, jog tokie straipsneliai būtų rengiami atsakingiau.

    • Straipsnio paskirtis švietėjiška, tik tikslas kiek kitoks 😀
     Nedaktaras todėl ir nėra daktaras, kad daro klaidas.
     Šiaip ar taip – ačiū Audriui ir Bongui už pastabas. Jei dar kuris narkomanas norėtų pasireikšti ir pasidalinti patirtimi – mielai kviečiu 😀

    • svietiejisko straipsnio esme yra ibauginti skaitytoja!aisku nuo skaitytojo priklauso!!:DDD siai pritarciau Audriui!o jei gasdinti,tai kam tos formules!!!:DD

  • Amfetaminas ir Metamfetaminas yra skirtingi dalykai skiriasi net ju chemine formule ir siek tiek gamyba 🙂

  • Pritariu tau! Gyvenu uk, su siom narkotinem medziagom pats susiduriu. MDMA, M-Cat, Crystal meth, speed/bace/pink schampane yra skirtingos narkotiku rusys… Apie maisyma… ant 1 g speed ir 1 g mdma (jei nemaisyti) gali padaryti iki 16 piliuliu kurios mazai vartojanti gali palaikyti euforijos ir energijos savijautoj iki 3 dienu. dazniausiai po 2 dienu zmogus issijungia, nesvarbu kad ir kiek beimtu 🙂 net nuo bace (geltonas speed) po 2 paru smegenis issijungia – tiesiog pasiuncia tave velniop ir nurodo tau rast patogia vieta miegui 😀 4 valandos ir gali toliau taskytis. po kokteiliu piliuliu po savaites vartojimo gali speeda kad ir saukstais valgyt ir pns.. neveiks. Lietuvoj gyvenantis kurie neturi pinigu geriau isvis neprasidet… jei vartoji, zinok kada daryt STOP bent menesiui. Vartokit vitaminus nes su slapimu pasisalina nezmoniskas kiekis vitaminu. Valgom ne kad norim o kad reikia! Tirsta kad ir is skarbonkes sriuba yra pts tas ko tau reikia po tusu! ryte snypsiancios tabletes su vitaminu C prikels jus is zobiu savijautos 🙂 Karsta arbata su vitaminu C Atnaujins amfos poveiki! tad atsargiai! jei uzmigt negalit… ir seip nerukot zoles… si karta nebijokit! tik pagelbesit sau suruke stipria suktinuke. Miegas garantuotas! ir nepamirskyte auksines taisykles… Tarciokai negeria! Zudot organizma tik…. arba alkoholis arba linija. Rukant amfa – rantu ir dantenu edimas. Leidziantis poveikis staigus taciau trumpalaikis… jei maisytas – skaudes. Linijom, po dienos dvieju nosies kraujavimas, pastovus “vandenelio” begimas garantuotas. Ryjant – skrandzio opos jei nevalgot nieko ir sriubu nevartojat 🙂

  • MDMA, tai kaip ekstazy, Cryst meth ir meth yra tas pats,ice prie meth, jei reikia daugiau informacijos kreipkites.

  • Brangus redaktoriau, priimu pastabą, kad tai skirtingi dalykai ir straipsnį reikėjo pavadini amfetaminų grupės narkotikai. Šiaip ar taip, visi šios klasės “vitaminai” veikia vienodai, tik vieni stipriau, kiti silpniau. Todėl apgaidžiuoti amfetaminą gali tik nuo jo perėjęs prie kokaino. Nori pasipasakot? 🙂

  • Deja. MDMA yra pagrindine ekstazio sudedamoji veiklioji dalis. Paskutiniu metu
   Ekstazis turi nedidele dali MDMA. neaiskios kilmes miltu ar amfos primaiso ypac LT. kad kiekybe butu didesne, daugiau tableciu pristampuotu.. daugiau litu uzdirbtu..
   Grynas MDMA buna tik kristalu pavidalu. ir yra daug veiksmingesnis uz ekstazi. rudos spalvos.
   ir taip. amfa gaidys. Lt gryno MDMA neesu mates.

   • Būna ne tik rudos spalvos tikrieji kristalai taipat labai silpnai balti melsvi ir šviesiai roziniai na bent jau pats esu matęs 😉

    • nesiaiskinau – neisaiskinsiu, bus idomu – paklausi. ziauriai reikia bet kokio narkotiko. zoles, amfos, heros, kokso, lsd. nesvarbu. isgelbetum gyvybe, jei duotum koki numeri. IS ANKSTO DEKUI. tikiuosi sulaukti atsakymo.

 2. žiauriai juokinga diskusija po straipsniu. net ir redaktorius neturi balso savo portale:) vaje 🙂

  • Kaip tai neturi? Gi pasakė. Ir į pastabas atsižvelgiama.
   Ot merginų mada kiršinti vyrus, tik niekaip nesuprantu tikslo…
   Ir apskritai – kas remia laidą?..
   😉

   • aš tikrai nieko kiršint nenorėjau, tik man juokingos tokios atviros diskusijos, kurios lyg ir organizacijos viduje priklausytų. bet jei pas jus horizontaliai ir atvirai, tai man ok 🙂
    nesiečiau to su lytim, beje.

  • svarbiausia, kad moterys neturi balso šiame portale – jos net nedalyvauja diskusijoj

  • Legaliai amfetaminą (tiksliau – jo standartą) importuoja vienintelė įmonė Lietuvoje – UAB Grida. Net iš jų pirkti gali tik turintys tam leidimą.
   Arba reikia su daktarais tartis.
   Nelegalių kelių redakcija nežino.

 3. Kazin kodel cia pamineti dar zole su grybais, taip ne i tema? Ir dar taip neteisingai.. Zole, sakyciau, dera su visais psichodelikais, padeda geriau ir maloniau pradeti trip’a.

  • Oi, tik dabar supratau, kad ne taip supratau 🙂 amfa su zole tikrai nelabai:D na, tokiu atveju parasysiu dar ka nors, kaip pvz tai, jog visi straipsniai pries narkotikus uzknisa, nes tie legalus nuodai kaip alkoholis ir cigaretes yra lygiai tiek pat pavojingi, jei ne pavojingesni 🙁

  • kad nestovi tai netesa nebent turi savu problemu. buvau to vadinamo gaidzio netik pabandes bet ir primaises su kitoke hemija atlaikiau viska bet tik savaite jauciaus kai supermenas nes klausa ir uoslie taip pet rega buvo ziaurej jautrus. o tas nepratusiam ziaurej blogai. daznai nevartoju tik 2 sikius i metus paerzint savo organizma ir smalsuma. nezinau kaip kiti pripranta. nerukau isgeriu 1 diena i savaitgali. ir mastau kodie zmogus pakimba ant tos hiemijos ir negali sustot vartojus ….. aciu uz demesi .

  • nu jo del nestovejimo drysciau pasiginciot 100%. su metu ar amfa sexo potyriai vos ne 10x didesni ^^, jai uzkandi nedauk (bet turinciu gausios maistynes vertes) “edalo” ir ant virsaus 50 padarai kad kraujas geriau cirkuliuotu, tai su pana gali duotis kad ir 2, 3 valandas. girdejau kad ir daugiau istemt aina, nu ziurint kaip kontruolioji savo susijaudinimo kieki. beto nuo meto ar anfos panos ahujenai (atsiprasant) lipa. 🙂

 4. labai ydomi info,tuo paciu ir gazdinanti,niekad nepagalvociau kad tokia pasiula.dar galetu but parasyta,kaip greiciau atsigaut,pvz 2 kart per men.pavartojus amfitam.svorio reguliavimui.ir kodel zandus nusikramto?

 5. Foto tai ne amfa, o kristalai. Paplite UK, nuo ju nebuna lomkiu, tik grauzia nosi kai itrauki, bet po kiek laiko praeina 🙂

 6. Buna Dar IR kokios lomkes nuo crystal Meth
  Vakar rukem Su drauge tai ji suruke Koki 0,5 gramo ,o as panasiai 2,5 -3 gramus tai praejo panasiai gal 15 valandu kol atleido ,bet ir tai Dar negaliu nei valgyti nieko nei gerti ,o alkanas ,kaip suo bandau kaska valgyti iskarto pykina… be miego isbuvau 36 valandas panasiai ir Dar NE pabaiga ,tai jau gruzinti pradejo truputi jog neatleidzia…

  • Aš daugiausia buvau ištempes 7dienas be miego kas be ko ir valgio.Va tada tj buvo žiaurūs atchodai nuo gaidžio.Tai gi pagalvok kiek valandū aš buvau nemiegojas. 🙂 Vita diena visa nakti vien tik uostėm ir kortom beldėm.Venu momentu tai net neatsimenu kaip žaidžiau kaip bendravau su draugais ir t.t.Tai truko apie puse nakties 4-5h.Tą karta kai judėjau 7 dienas,suvartojau apie 14 gramuku 🙂

 7. Saika,isduosiu paslapti,jeigu kas is jusu uzvartojo amfos,MDMA ar dar kokio nors panasaus stimuliatoriaus,tai vienintelis variantas,kuris isvaikys jusu “atchodus” arba salutinius poveikius yra vaistai – Truxal (antru variantu Xanax),geriausiai butu Truxal 50mg tabletes,zinoma,jas butu gerai,kad isgertumet nuo to momento,kai jau pradedat jausti nerima. Tuo paciu noreciau pridurti,kad sios tabletes nereikia gerti visos,o 1/2 kad susidarytu proporcija 25mg. Tai yra vienintelis ypatingas budas,kuomet po 40-50min laiko,atrodytu,organizmas staiga pasalino is jusu ta “suda” ir telieka salutinis poveikis tas, kad suima alkio jausmas ir miego. Issimiegojus pajausit lengva pagiriu jausma o po keliu valandu sugrisit i vezias. Sekantis faktorius yra tas,kad tokius preparatus kaip Truxal yra labai sudetinga gauti be recepto. Abejones kyla,ar imanoma ji gauti tiesiog nuejus pas savo seimos gydytoja ir zargoniskai issiprasyti recepto. Xanax daug paprastesnis variantas su receptu gauti. Sekmes!

 8. Sveiki turiu problemu seimoje , zmogus vartoja “magic cristals” , nezinau nei ka daryt kad padet atsikratyt sito potraukio nes jau yra problemu , vagiami pinigai dozei , o ir zmogus nenori atsisakyti narkotiku , gyvenam UK , parduodama tai laisvai , gal kas gali man paaiskint kas cia per daiktas , koks jo veikimas ir kuom tai baigsis , ? Nezinau nei kur kreiptis pagalbos , bedoje artimas zmogus , bijau net galvot apie pasekmes … aciu

 9. Wow, this article is fastidious, my younger sister is analyzing these kinds of things, thus I am going to convey her. gfebecfddedd

 10. Man tai tai cia gryna nesamonė.jis sako viena ir paskui iškarto prieštarauja savo nuomonei. Valgyt nesinori visai… Ir greitosios perdozavusiam draugui išpradžiu nekvieskite. Duokite jam šilto vandens su druska. Tada viskas susitvarkys savaime..

 11. Papasakosiu siek tiek is asmenines patirties, cia tik mano asmenine nuomone ir pasekmes, kurios ne visiem vienodos. Manes niekas nepazysta ir nepazins, tad nesiekiu pasigirt, ar dar kazka…
  Eiliskumas:
  Alkoholis – 12 metu
  Zole – 8 metai
  Cigaretes – 7 metai
  Amfetaminas 1 metai.
  Rimtesnes priklausomybes ir potraukio nei vienam is siu dalyku nejauciau, nes nebuvo ir nera.
  Nuo pradziu, apie save, atvirai.
  Mokykloje buvau toks bsk loxas, ne prie xebros, draugaudavau su tokiais pat – duxais, bet pazinojau ir “kietu”, tai vnz, viskas buvo ramu, niekas neduxindavo ir pan, tai save galiu vadint tokiu per vidury.
  Buvau baisus tinginys, visa laik sededavau prie kompo, i kiema nelysdavau, turejau socialiniu fobiju, bijojau zmoniu, kad tik kas neprisikabintu, ar pan. (cia trbt del loxo statuso mokykloje).
  Kalbant daznai pindavosi liezuvis, kartais net mikciot pradedavau, veidas baisus, ne veidas, o spuogas ten buvo… Kalbedamas niekad neziuredavau i akis, mergu bijodavau… Vnz, kamavo depresija, fobijos, paranoja.
  Buvau tupas, mokslai nesiseke, ne del to, kad nesimokydavau, o del to, kad per durnas buvau, nieko nesuprasdavau, ka geriausiai mokejau, tai paremontuot kompa ir perrasyt windowsus 🙂
  Baigiau 12 klasiu, veiksmas po mokyklos:
  Pradejau vartot alkoholy, taip mzdg 12 metu, kiekviena savaitgaly, su draugais pabaliavodavom.
  Pradejau rukyt zole ~18 metu. Rukiau kiekviena diena po 1 – 3 kasekus.
  Viskas pradejo verstis aukstyn kojom.
  Pradejau VISKUO ir LAABAI dometis, ipac psichologija, labiausiai samone, pasamone, vidinem vertybem, savitaiga, kuno kalba, t.t. ir pan.
  Apsidauzes jausadavu fobija, baisu budavo net atsiliept i skambucius, ar nueit i parde nusipirkt cipsu 😀
  Tad sededavau uzsidares kambary ir ilindes internete skaitydavau, skaitydavau, skaitydavau, ziuredavau, domedavausi…….
  Skaitydavau ir knygas, vien enciklopedijas ir psichologines.
  Didele itaka padare psichoanalizes ivadas (domiuosi tuo iki dabar).
  ~24 metu budamas pradejau sniokst gaidy.
  Viskas vel pradejo verstis aukstyn kojom.
  Sveriau 100kg, buvo sunku pasilenkus batus uzsirist, net pavarkdavau.
  Pradejau sportuot, db beveik visu greiciu begdamas, nubegu ~10km, sveriu 85, pilvo neber, padarau spagata, galiu praspirt y galva, treniravausi namu salygom………
  Dabar:
  Neturiu problemu su fobijom, bet kury zmogu permatau kiaurai, is puses zodzio, ar judesio, i viska ziuriu vien teigiamai, ar tai butu nesekme, ar labai didele nesekme. Tapau labai supratingu ir geru zmogum, niekad nieko nenuskriausciau, tik padeciau.

  Be problemu isimenu 4 padetis (kaip as vadinu),
  pvz 154.225kg; 12.23kg; 1554kg; 1223.223kg; (cia pavizdys susijes su mano darbu). Rezultatas to, kad iskeiciau online zaidimus i memory zaidimus.

  Labai daug visko zinau, ko reikia, ko nereikia… Galiu pakalbeti bet kuria TEMA su bet kokiu zmogum. Ismokau savarankiskai rusu kalba.
  Dar daug ka galeciau vardint, bet ne tame esme.

  Esme tame, kad esu, tapau visiskai normalus, kaip ir tu, skirtumas tik tas, kad pasitelkiau i pagalba NARKOTIKUS.

  Sndn bus lygiai metai, kai neisleidau nei cento alkoholiui, cigaretem, zolei, amfetaminui. Jei kas pavaisina – neatsisakau, bet stengiuosi vengt tokiu “pavaisinimo situaciju”.
  Per siuos metus nepastebejau jokiu pakitimu psichologijoje, elgesyje, vnz, jokiu minusu, tik rankos dreba, bandant atlikt smulkesnius darbus.
  Visa tai rasau vien todel, kad pateikt kitoky poziury i narkotikus, nes kiek teko skaityt, nemaciau nei vieno nepropogandinio straipsnio sia tema, viskas neatitinka realybes.
  Viska rasiau labai placiai, galeciau nemazai ka papasakot apie poveiki, kaip susidorot su lomkem ir pan, bet kiekvienam zmogui skirtingai.
  Galiu tik patart, kad vartojant saugot sveikata, jokiu budu nevartot, kai buni nusilpes, ir pavartojus i viska ziuret teigiamai, bei uzsiimt veikla, nesedet vietoj.
  Suprantu, kad visa tai skamba labai nekazka, kaip eilinio narkata sapaliones, bet ka padarysi, tokia ta mano istorija ir patirtis.

  Jei tau nepatinka valgyt sraiges, nesvarbu, ar tu ju ragavai, ar tik skaitei, ar is ko nors girdejai, tai nereiskia, kad nepatiks kitam.
  Cia toks pavyzdukas, pamastymui, kuris galioja visose sferose ir visose situacijose.

  • Ačiū už gyvenimo istoriją. Praktiškai išbaigtas scenarijus “Beveik moksliukų kerštas 6”.

   Jums leidus ištrauksiu iš konteksto dvi frazes:
   1. “pilvo neber, padarau spagata, galiu praspirt y galva, treniravausi namu salygom”
   2. Tapau labai supratingu ir geru zmogum, niekad nieko nenuskriausciau, tik padeciau.

   Na ir trečia desertui:
   “Neturiu problemu su fobijom, bet kury zmogu permatau kiaurai, is puses zodzio, ar judesio”…

   Su meile…

 12. Nezinau pirma karta pameginau sito ir visa grama per kokias pora h… tai po 3 dienu neina atsigauti gliucina neina sutelkt demesio.. sako per 2 dienas pasisalina… cia baisu yra sirdis dauzos ir krc nzn kas cia per nesamone.. debilu debilai kurie pastoviai vartoja situos nuodus ….

 13. Lsd +cocaine ziauriai stipru plius dumiuku ant virsaus ir saltis purto ir gliucina nu biski perstipru

 14. sweiki dabar toki laikai kad amfetamina skiedze didzioji dalis dyleriu prideda visokiu priemaisu ir t.t… tad ir norejau suzinoti ar yra kasnors su kuo galima nustatyt jo grynuma ar atskirt nuo priemaisu? aciu uz atsakyma.

  • Yra. Didelio efektyvumo skysčių chromatografija + masių spektrometras. Gali googtelt LC + MS.

 15. Ziaurei ydomu buvo paskaitinet jusu pasisakymus. Mane labai vienas sudomino. Pasivadines patirtis. Kai jo perskaiciau pasisakyma toks jausmas kad as jy pazystu. Noretusi su juo padiskutuoti. O seip atciu uz pasisakymus dauk ka suzinojau. Bet seip niekada nevartojau iskyrus zoles nelegalkes.

 16. Kaip dar kitaip galima vartot amfa,kad čiuptu stipriau nei niūchinant? 😀 (Išskyrus leistis)

 17. Atskirk sumaišes visa turini ir atskirk koki 0.1grama ir suberk y bet koki negazuota limonada ar vandeni ir žiūrėk kas ištirps tik subėrus tai ten bus amfa gryna,o kur pasiliks paviršiui neištirpe miltukai yra priemaišos.Taip,kad stebėk kiek ybėrei ir kiek liko iš to kiekio.Procentais gali net primest,kiek kaifo ir kiek šlamšto nežinia kokio. 😀 Bet girdėjes,kad su papildu sportui proteinu skiedžia.Taip,kad daugiau žalos organizmui tikrai nepadarys nei pats kaifas 🙂

 18. pisau as nahui juokas ima beskaitydamai. … Ponas PROFESORIAU Redaktoriau…
  Papisk protą savo nenormaliu straipsniu asilam. debylam ir sau pačiam. .. jai žinočiau kad tu toks as tave tikrai idjote nukalciau uz nesąmonių rašymą. TAD DŽIAUKIS KAD NEESI MANO AKIRATYJE. pzdc juokas ima n… nebegaliu. o man zajabys va guliu sniura ipisus ir zvengiu is idioto nesąmonių 😀 😀 !!!!!!!!!!! lohas tu pats . negadink zmonem apetito su savo skiedalais !!!!

 19. Nuomone ziaurei reikalinga is tu kas ismano tai …Ar galma kazkaip uzgincyt plauku testo rezultatus del amfetamino? Kuris parode kad buvo daznai vartojamas.I kai kuriuos vaistus zn tikrai nedid.kiekis situ gardumynu ieina I sudeti ar fragmentai :)) us bet koki patarima isanksto dekui 😉

 20. Simtas zuikiu susirinko, net zalia girele linko. Paplepeje, pasitare, jie – mokykla atidare… :)))

Tavo žodis: