Likus vos porai dienų iki debiutinio GeraiGerai & Miss Sheep albumo pristatymo vakarėlio, elektroninės muzikos duetas pluša negailėdami jėgų.
Jau paaiškėjo visos sausio 14-osios nakties sostinės klube Tarantino detalės.

„Didžiuojamės galėdami pasidalinti puikiomis naujienomis – gyvo pasirodymo penktadienį metu, prie mūsų prisijungs ir bosine gitara puikiai grojantis Anatolijus. Iki šiol su modernaus roko grupėje Ashtrey grojusį muzikantą pažinojome iš seniau. Kai Anatolijus užsiminė, kad norėtų prie mūsų prisijungti, labai apsidžiaugėme ir pakvietėme jį į studiją. Atrodo, kad nesuklydom, nes bosinė gitara nuostabiai papildo gyvai atliekamą elektroninę muziką“, – apie šviežieną komandoje pasakoja duetas.

Penktadienio naktį prie antrus metus grojančios poros prisijungs ir judviejų gerbėjams kurį laiką pažįstamas būgnininkas Sergejus Makidonas.

Ilgus metus Sergejus grojo grupėje InCulto, tačiau kai jau palikęs garsiuosius vyrukus, pirmą kartą išgirdo GeraiGerai & Miss Sheep, neabejojo savo ateitimi su jaunu bei perspektyviu duetu.

„Sergejus yra ta trūkstama grandis, kuriai atsiradus, mūsų gyvi pasirodymai užsipildė nepaaiškinama energija. Gal taip yra dėl to, kad Sieras ant scenos jaučiasi kaip žuvis vandenyje, gal dėl to, kad mūsų požiūris į muziką yra vienodas, o gal dėl to, kad jis tiesiog puikiai groja būgnais“, – juokiasi repeticijų sūkuryje skęstanti Miss Sheep.

Tai ne vienintelės naujienos prieš nenumaldomai artėjantį debiutinio GeraiGerai & Miss Sheep albumo pristatymo vakarėlį – kartu su duetu ant scenos lips ir plokšteles suks puikiai klubinėtojams pažįstami svečiai. Geriausius savo linkėjimus vakarėlio dalyviams siųs Andy Lau ir vos iš pasirodymo su Happyendless spėsiantis Andrius Alien.

Vaizdo projekcijomis visą vakarą rūpinsis Alius Petraška, dar kitaip prisistatantis kaip NULIS VAIZDO.

„Nenorim visko išpasakot. Pažadam, kad sutelkę visas įmanomas jėgas, stengiamės, jog penktadienį mūsų gerbėjus nustebintų ir garsas, ir vaizdas, ir mūsų kostiumai. Aš asmeniškai pažadu, kad uždainuosiu! Visko bus daug – nuoširdžiai laukiam visų“, – taip apie penktadienio vakarą klube Tarantino kalba Gerai Gerai.

„Bus daug šviesų ir daug garso!”, – chuliganiškai kvatodama savo partneriui antrina Miss Sheep.

Koncertinio mini turo proga (dar laukia Klaipėda ir Kaunas) Gerai Gerai & Miss Sheep savo klausytojams dovanoja kūrinį Moon & Feather (norėdamai gauti 320 kbps kokybės nemokamą mp3 – siųskite užklausą su pinigais).

Gerai Gerai & Miss Sheep – Moon & Feather (Radio Edit) by Miss Sheep

„Jei jau dalytis, tai viskuo ir iki galo. Kaip kokioje sėkmingoje  santuokoje“, – taip trumpai pusiau juokais jau šeštąjį savo radijo singlą pristato duetas.

O Suru.lt pagaliau apsisprendė, kad vis tik tai yra geriausias gabalas albume, pranokstantis net Blakstienų Kraštais.


P.S. GeraiGerai & Miss Sheep gerbėjai turi galimybę išgirsti paskutinę, generalinę judviejų repeticiją. Sausio 13 d., 18 val. duetas pasirodys ZIP FM studijoje. Įsijunkit!

Afiša Bangos

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *