Primenu, kad trečiame sezono epizode Battle of First Tracks ponas Krzysztof Drabikowski (gerietis) paviešino Białystoko teismo nuosprendį, kuris draudžia storui (Bartłomiej Krysiuk, blogietis) išleisti albumą ir koncertuoti Batushka vardu. Storo advokatai atkirto, kad nuosprendis neteisingas ir jie dėjo skersą.

Abi Batushkos (taip, dabar jos dvi) išleido po pirmą gabalą iš būsimo albumo. Maža to, storulio Batushka (a.k.a. Faketushka) paskelbė albumo išleidimo datą (liepos 12d.) ir kad tuo rūpinsis amerikonų gandonai Metal Blade Records.

 

Discalimer: major spoilers ahead!

Krzysztof neužtruko su atsakymu. Gegužės 26 dieną, sekmadienį, iškart po mišių naujoje Batushka bandcamp paskyroje buvo paviešintas visas naujas albumas Панихида. Be jokių anonsų, jokių įžangų, calling hours ar pre-orderių. Ir šios 42 minutės skamba epiškai.

Jau legendariniu tapęs lenkų mistikų skambesys – gan lengvai atpažįstamas: didingas padavimas, būgnų lavinos ir tie patys gitarų tembrai soliakuose, kokius prisimenameЛитоургиiа albumo. Viską sukomponavo, įrašė, suprodiusavo ir sumasterino pats Krzysztof Drabikowski.

Su gabalų pavadinimas Krzyśka taip pat per daug nesuko pautų ir pratęsė debiutinės plokštelės padiktuotą tendenciją.

Sekite Batushkardashians nuotykius Lenkijos valstybiniame televizijos kanale ir sužinosite, koks bus storulio atsakas.

Bangos Šviežia

3 Replies to “Game of Batushkas S01E04: Sophomore Album Race”

Leave a Comment

Your email address will not be published.