Taip, šis veikėjas kažkada galvojo apie krepšininko karjerą. Bet pasikeitus tam tikriems gyvenimo vingiams paniro į muziką ir pradėjo vynioti dubstep bytus. Ne, deja šios garsenybės mums nepavyko pakalbinti. Vyrukas buvo pavargęs ir čilino viešbutyje. Kietą soundsystemą apšildė vietiniai didžėjai, o prie Havana Social Club būriavosi būriai voblerių. Dar buvo fyfų, stilingų merginų ir šiaip įdomių veikėjų. Ne visi žinojo, ko čia susirinko. Bet vakaro eigos tai netrikdė.

Prašliaužus pro įėjimą, susipažinus su DJ gerbiamu Marku Splinteriu, šauname į d’n’b salę, nes ji buvo arčiausiai durų. Apsižiūrim. Aplink visai daug dailių moteriškos lyties atstovių. Tada  paklausome neidentifikuoto didžejaus raičiusio kažkokį bugniabosinės muzikos porūšį (sorry, man jie mažai kuo skiriasi).

Rūsyje kur kas geriau raito Intakz savo naujame amplua. Grojo jis dubstepą, vietomis su vokalais, tokį lengvesnį. Ne, mėsos nebuvo. Bet pradžiai pats tas. Club Tropicana (kas čia per pavadinimas???) steidže grojo du jauni bytmeikeriai. Pavyko juos identifikuoti kaip Brolis X 96Wrld. Bytus vaikiai dėlioja dar ne itin užtikrintai, bet potencialas – akivaizdus. Gražūs, erdvūs instrumentalai, vokaliniai interliudai, kokybiškas žaidimas semplais – einama teisinga linkme. Gerai, kad neužsižaidžia ritminėmis konstrukcijomis, o bando išlaužti kažką gražaus ir konceptualaus. Džiaugiuosi, aš šita nauja atlikėjų banga. 

Po to grojo ir Tele Bim Bam augintinis Fingalick. Tiesa, nebelabai girdėjosi jo buvusio bendo atgarsių. Tomukas varė lengvus chillweivinius bytsus su šokinėm priemaišom. Saldoka, bet džiugu, kad jauni žmonės imasi kurti dabar aktualią muziką, o ne kopijuoti prieš kelioliką metų geriausius albumus išleidusius savo kumyrus.

O štai prie Basscake salės kažkas prakiurdė vamzdį. Potvynis konkretus. Avarinės tarnybos darbuojasi. Mes toliau laukiam vakaro kaltininko. Netrukus pasirodo ir pastarasis. Žmonių belenkiek, visų rankos viršun. Pro jų kiekį už pulto stovinčio pupuliuko neįžvelgiu. Su Caspa atlėkusio MC Rod Azlan taip pat. Visiškai nenustembu, kad pasirodymas prasideda visiškomis dešromis. To ir reikėjo tikėtis.

Caspa ne iš subtiliųjų bass poetų. Visų rankos aukštyn, minia šėlsta. Tokios reivo ir publikos taškimosi seniai neteko matyti. Prie scenos teko matyti net hedbanginančių.

Ta pačia gaida viskas vyksta ir toliau. Bekompromisiškai taškomi bytai, urzgia žemi, virpa visi vidaus organai, atokvėpio minutės pareina tik tam, kad po to viskas drioksteltų dar efektyviau. MC žodynas pakankamai turtingas, jis dar kartais ir prepuoja. Neblogas prieskonis pasirodymui. Publikos salėje nemažėja, garsas šaunus. Judinu savo jaunus kaulus. Ir dar smagu, kad į galą atsiranda kažkokių jungle motyvų. Tačiau jie nesutrikdo pasirodymo dinamikos. Ir žemų dažnių akordų Caspa baigia savo šou.

Dar buvo M-Theory, stebėtinai užtikrintai raitę žemus. Varė jie puikiai, bet jėgų jau nebebuvo. D’n’b scenoje vyniojo junglistas Babilan. Beeinant dar užmačiau ant baro gerai varant dvi mergičkas. Viena, labai graži. Deja, itin didelis jų gerbėjas turėjo problemų su apsauga. Tiesa, perfomansas ne kažkoks. Neblaivūs judesiai, jokios gracijos, o ir šiaip nelabai drąsiai jautėsi. Tai kam reikėjo ant to baro lipt? Aplink pilna vietos. Na, dėmesio joms tai jau tikrai nestigo.

Publikos likučius pribaigė Astralas su gana sunkiu d’n’b. Intakz grįžo į savo vėžes ir prasuko dar kelis subtilesnius įrašus. O Splinteris rūsyje vyniojo visai konceptualu bass reikaliuką ištvermingiausiems reiveriams. Šitai turbūt ir buvo paskutinės mane tą vakarą užvežusios natos.

Reziumuojant, buvo gerai. Splinteris malačius, publika teisinga, muzons daugiau mažiau irgi. Laukiam tęsinio. Big Ups!!!

Perfomansas: 8,5/10
Garsas: 9/10
Šviesa: 7/10
Trukmė: 9/10.
Kaina: 35-55 Lt.
Alus: 6 Lt.
Gražių merginų: 9,5/10 (tikrai buvo dafiga, gražu žiūrėt)
Bendras: 8,5.

Bangos Koncertai

3 Replies to “Gal ir gerai, kad Caspa netapo krepšininku”

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *