Future Balearica vol.2: rehabas salose

2011-07-03        


Sekmadienis, aš pabėgau iš miesto ir pro langą matau slenkančius debesis. Man reikia muzikos pagal nuotaiką – esu kiek ligotas, tad ieškau seselės, galinčios patalkininkauti žaliu chalatu vilkinčiam gydytojui. Voila, viskas stoja į vietas, nes pašto dėžėje spurda lauktuvė nuo Viduržemio jūros. Antroji įrašų kompanijos Needwant kompiliacija, žinoma Future Balearica vardu. Galiu iškart pasakyti, kad pataikiau tiesiai buliui į akį – miksas išgelbėjo mano savaitgalį.

Tiesa, pradžioje šiek tiek susiraukiau – Soak It Up jau senas pažįstamas, nors girdinčius pirmąkart cukriniais avinėliais paversti gali. Iškart po jo – itin švelniai iš pietų glamonėjantis brizas. Melodinga tinginystė, puikiai tinkanti kokiam Grožio peilio garso takeliui ar Viktorijos angelų apsireiškimui. Labiau žydras vandenynas nei žvaigždės kosmose – taip, kaip aš visuomet ir piešiau salų skambesį.

O tada pareina. Tai, kas priverčia iš nuostabos pakratyti galvą. Need Your Love yra viso mikso pupa, turintį puikų stiliaus pojūtį. Mados klyksmams abejinga, puikiai prisitaikanti ir niekas nežino jos amžiaus. Tai tas pats kas užsidėti akinius, pro kuriuos matytum tą idėjinę aštuoniasdešimtųjų Ibizą – dar šiek tiek plaukų ant pakaušio turintį Alfredo, ekstazės banga čiuožiantį Paul Oakenfold ar šokių aikštelėje draugiškai besiglebeščiuojančius Arsenal ir Chelsea fanus.Yuki Suzuki-Need Your Love (Lee Douglas Remix)

Malonų pojūtį palieka Molly Wager kniaukimas, o Chad Valley veda į lyriškas New Order pievas. Todd Terje tuo tarpu sodina į Sonny Crocketto Testarossą ir mes pasileidžiame Majamio gatvėmis, kol nepasiekiame Black Marlin miško – už jo pučia tas pats išgrynintas Balearų brizas, pradėjęs glostyti pačioje pradžioje ir vedantis į sapnus su šypsena.

Skaidrus. Taip pasijutęs išklausęs antrąją Future Balearica istorijos dalį. Tai lyg skanios salotos vasarą – suteikia lengvumo pojūtį, labai gaivu ir su vitaminais.

Šviežius Viduržemio vėjus paglostykite trumpame preview:

Bangos Šviežia

Leave a Comment

Your email address will not be published.