another_festival

Atostogos tai ne tik kelionių, bet ir pačių geriausių muzikos festivalių metas. Nėra daug smagesnių veiklų, nei leisti laiką derinant šiuos du dalykus. Tai ne tik malonu, bet ir paprasta ir palyginus nebrangu jau vien dėl to, jog vasarą aviabilietai būna itin pigūs. Nukeliauti į festivalį, apie kurį svajojote metų metus, dar niekada nebuvo taip pasiekiama. Tokie internetiniai puslapiai kaip greitai.lt siūlo itin daug palankių pasiūlymų muzikos mylėtojams. Tereikia skirti šiek tiek laiko paieškai internete ir pastebėsite, jog pigūs skrydžiai pasiekiami ranka. Žemiau pateikiamas sąrašas pasaulinių muzikos festivalių, kuriuose patartina apsilankyti bent kartą gyvenime.

Privamera Sound, Ispanijoje
Tai yra žymus muzikos festivalis, kuris vyksta Ispanijoje, Barselonos mieste. Šis festivalis garsėja puikia nuotaika, saulėtais orais bei vienais geidžiamiausių muzikos atlikėjų. Šiame festivalyje yra pasirodę tokie muzikos pasaulio atstovai kaip The Strokes, Ride, Interpol, Panda Bear ir daugelis kitų. Keliaudami į šį festivalį nepamirškite pasiimti patogių batų bei skrybėlės, mat Primavera Sound tikrai netrūksta nei karštos saulės, nei šokių iki pat ryto.

Glastonbury, Jungtinėje Karalystėje
Šis festivalis kiekvieną vasarą vyksta Somersete, esančiame Jungtinėje Karalysteje. Festivalis – vienas žinomiausių visoje Jungtinėje Karalystėje. Į jį taip pat suplūsta minios muzikos mylėtojų iš viso pasaulio. Galstonbury festivalyje galima išgirsti tokius atlikėjus bei grupes kaip Kanye West, Foo Fighters, Pharrel Williams ar Motorhead. Akivaizdu, jog festivalis orientuotas į itin įvairią publiką, tad savo mėgiamiausius atlikėjus čia turės galimybę išgirsti visi.

Coachaella, Jungtinėse Amerikos Valstijose
Coachella – ko gero, vienas stilingiausias iš visų muzikos festivalių. Į šį populiarų muzikos festivalį suguža galybė stileivų, kurie yra pakvaišę dėl muzikos. Caochella taip pat garsėja savo unikalia atmosfera, nes šiame festivalyje niekuomet netrūksta linksmybių. Atlikėjų, kurie pasirodo šiame muzikos festivalyje sąrašas taip pat ne ką mažiau įspūdingas. Cochella festivalyje galima išgirsti roko žvaigždes AC/DC, Tame Impala ar reperį Drake.

Pentaport, Pietų Korėjoje
Pentaport roko muzikos festivalis vyksta egzotiškoje Pietų Korėjoje ir sutraukia tūkstančius dalyvių iš viso pasaulio. Šiame festivalyje pasirodo tokie atlikėjai kaip The Prodigy, The Koods, MewPentapork yra puikus pasirinkimas tiems, kurie nori gerai pasilinksminti.

Sziget, Vengrijoje
Vengrija taip pat gali pasigirti tikrais muzikos festivalių grynuoliais. Vienas iš tokių neabejotinai yra Sziget. Šiame festivalyje, kuris vyksta pačioje Budapešto širdyje, apsilanko šimtai tūkstančių žmonių. Szigete tikriausiai nenuobodžiausite, nes čia pasirodo tokie pop-scenos grandai kaip Robbie Williams, Florence and the Machine, Alt J, Interpol ar Tyler the Creator.

Golden Plains, Australijoje
Golden Plains idealiai tinka svajingiems elektroninės muzikos gerbėjams. Čia jie turi galimybę išgirsti Conor Oberst, DJ Shadow and Cut Chemist, Felice Brothers bei First Aid Kits pasirodymus. Šis festivalis pasižymi nostalgiška bei jaukia atmosfera.

Baleapop, Prancūzijoje
Prancūzija gali pasigirti čia vykstančiu Baleapop muzikos festivaliu. Jis rengiamas prie pat jūros, todėl yra itin jaukus. Tiesa, bilietų skaičius į šį festivalį yra ribojamas norint išlaikyti ypatingą atmosferą. Nenuostabu, jog Baleapop pasirodo vieni geriausių elektroninės muzikos atlikėjų ir bilietai į šį festivalį yra vieni geidžiamiausių.

Roskilde, Danijoje
Mažai festivalių gali lygintis populiarumu su Roskilde, vykstančiu Danijoje. Šiame festivalyje apsilanko daugybė muzikos mylėtojų iš viso pasaulio. Čia galima išgirsti tokius pasaulinio masto atlikėjus bei grupes kaip Paul McCartney, Kendrick Lamar ar Florence and the Machine.

Afiša Bangos

One reply to “Festivaliai, kuriuos verta aplankyti”

Leave a Comment

Your email address will not be published.