Du kvietimai į rytdienos Organika renginį Kablyje dovanų

2014-09-18        

Organika_plakatas

Organika – absoliutaus indie rock naktis su amerikiečiais Sonny & The Sunsets ir rinktiniais vietinės scenos vardais Kablyje.

The Sunsets draugėn suėjo aplink produktyvųjį Sonny Smith iš JAV vakarų pakrantės – dainų žodžių autorių bei šiaip rašytoją, taip pat filmų kūrėją ir vizualinį menininką. Besikeičiantis San Francisco vietinių sąstatas (tame tarpe multiinstrumentalistas Kelley Stoltz, Tahlia Harbour (iš The Dry Spells), John Dwyer (iš Thee Oh Sees), Tim Cohen ir Shayde Sartin (iš Skygreen Leopards)) sudaro The Sunsets šerdį. Grupė suteikė tinkamą foną Sonny ironiškoms meilės dainoms – nerūpestingą, visiškai neformalų, leidžiantį atsiskleisti „keistuoliškoms“ jo savybėms. Po pirmojo EP Hypnotist grupė 2010 m. išleido debiutinį Tomorrow Is Alright. 2011 m., išleidus Hit After Hit, susiformavo solidus grupės branduolys – tai vokalistas ir gitaristas Sonny Smith, bosistas Ryan Browne, taip pat dainuojanti ir gitara grojanti Tahlia Harbour bei Kelley Stoltz prie būgnų. Po metų pasirodė albumas Longtime Companion – aiškiai su pakraipa į country, kurį Sonny Smith parašė išsiskyręs su mergina, ir kuris plėtoja skyrybų temą. Kol kas paskutinysis ilgagrojis iš praėjusių metų Antenna to the Afterworld pažymėjo grupės grįžimą prie jų garso ištakų. Albumą įkvėpė Austin’o muzikinės scenos sielos Esme Barrera mirtis ir Sonny telepatinis kontaktas su dar vienu mirusiu draugu – tai paaiškina Antenna to the Afterworld pavadinimą bei melancholišką, bet nepesimistišką skambesį.

 
Norint laimėti du kvietimus į Organika jums reikia parašyti, su kuo eitumėte į šį renginį (užtaginant draugą). Atsakymų variantus, kaip visuomet, rašykite komentuodami atitinkamą įrašą Suru.lt fajeboko paskyroje (pvz. su @Geležimantas Kibirabliovis). Konkursas vyksta iki rytdienos (rugsėjo 19 dienos) 15 valandos. Laimėtojas nustatomas burtų keliu. Jam atiteks du kvietimai.

 

Organika

Afiša Bangos Konkursai

Leave a Comment

Your email address will not be published.