cuushe

Japonijos Bjork tituluojama atlikėja Cuushe (tikras vardas Mayuko Hitotsuyanagi) varijuodama tarp svajingų dream pop, ambient žanrų bei savo unikalaus balso pagalba paskui save į nepamirštamą muzikinę kelionę patraukė mases klausytojų, taip greitai pelnydama pagarbą šiuolaikinės muzikos mėgėjų tarpe visame pasaulyje.

Cuushe debiutinis albumas Red Rocket Telepathy dienos šviesą išvydo dar 2009 metais ir neilgai trukus po jo išleidimo atlikėja jau dirbo kartu su tokiais muzikantais kaip The Boats, Kanazu Tomoyuki, Teen Daze ir Motion Sickness Of Time Travel bei išleido savo mini albumą Girl you know that I am here but the dream, kuris buvo išpirktas akimirksniu ir nepaisant to, jog jame puikavosi tik trys naujos dainos, Timeout Tokyo nominavo jį geriausio albumo kategorijoje.

2013 metų rudenį Cuushe Berlyne (Vokietija) išleido savo antrąjį albumą pavadinimu “Butterfly Case”, kuris sulaukė didelio dėmesio iš žiniasklaidos už Japonijos ribų (Pitchfork, Gorilla VS. Bear, DUMMY, Dazed and Confused ir t.t.). Nuo to laiko atlikėja nebeapsiriboja vien savo šalimi ir savo muzikos grožį skleidžia visoje Azijoje ir Europoje.

 

Japonijos kultūros festivalio nowJapan metu Cuushe į Lietuvą atvyksta ne viena. Į pagalbą sau atlikėja atsiveža ir talentingą muzikos kūrėją Aus (tikras vardas Yasuhiko Fukuzono). Aus – tai atlikėjas, vizualas, kuris mėgaujasi iš naujo aplinkoje atrastų garsų kompozicijomis ir kurias savo aistros bei meistriškumo dėka klausytojams pateikia taip, jog šie į kasdieninius ir visiems įprastus garsus pažvelgia visiškai kitomis akimis.

 

Koncertas įvyks rytoj (2014.09.19) šv. Kotrynos bažnyčioje 19 valandą.

Norint laimėti du kvietimus į šį renginį jums reikia parašyti, kodėl jums patinka Japonija (pvz. mums ji patinka todėl, kad yra ne tik keista ir gerokai kvaištelėjusi, bet ir labai juokinga). Savo atsakymų variantus, kaip visuomet, rašykite komentuodami atitinkamą įrašą Suru.lt fajeboko paskyroje. Konkursas vyksta iki rytdienos (rugsėjo 19 dienos) 15 valandos. Geriausio (mums labiausiai patikusio) atsakymo autoriui atiteks du kvietimai.

Afiša Bangos Konkursai

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *