Du dvigubi kvietimai į LRT Opus Ore serijos InSearch koncertą dovanų

2013-06-25      1 KOMENTARAS  

LRT_Opus_Ore_-_InSearch

Radijo stotis LRT Opus toliau tęsia pažintį su įdomiausiais šalies alternatyvios scenos vardais. Artimiausias LRT Opus Ore serijos koncertas birželio 26-ąją, šį trečiadienį. Tą vakarą vintažinėje studijoje koncertą surengs eksperimentinio modernaus džiazo ir post-roko grupė InSearch. Kaip jau tapo įprasta, koncertas bus filmuojamas ir tiesiogiai transliuojamas radijo bangomis, vėliau perkeliamas į televiziją bei internetą.

Grupė InSearch suvienijo jaunus, veržlius, kūrybingus ir profesionalius jaunosios džiazo kartos muzikantus. Po sėkmingo starto grupė išgyveno narių kaitą, nuolatines skambesio paieškas ir taip sukaupė nemenką patirties vežimą. Pirmojo grupės etapo dainos sudėtos į debiutinį albumą Art Alarm, išleistą 2011 m. pradžioje. Ignoruodami patrauklią ir masėms skirtą muziką, grupė kuria eksperimentinio modernaus džiazo ir post-roko mišinį, jau įvertintą gilias džiazo šaknis turinčioje Lietuvoje, tiek ir užsienyje.

Energinga ir spalvinga instrumentinė muzikinė erdvė, kurioje susilieja stilistinės kryptys, o į pirmą vietą atsistoja originalios, iš pažiūros keistos ir netikėtos idėjos bei profesionali jų raiška – tai pirminis InSearch siekis. Neveltui jų pavadinimas susijęs su ieškojimu – į naujų formų, sprendimų ir pojūčių paieškas savo koncertuose grupė įtraukia kiekvieną klausytoją.

InSearch:
Mantas Augustaitis – būgnai
Juozas Martinkėnas – gitara
Paulius Adomėnas – bosinė gitara
Nojus Jurkus – saksofonas, elektronika

InSearch

Po LRT Opus Ore vėliava jau grojo viena geriausių šalies alternatyvios muzikos grupių Fusedmarc, šiuolaikines klezmerių ir Balkanų muzikos interpretacijas kuriantys Banda Dzeta, alternatyvios muzikos rinktinė Kurak, elektroninės muzikos duetas Golden Parazyth, eksperimentinio džiazo trio Sheep Got Waxed, itin retai Lietuvoje koncertuojanti Alina Orlova ir Daivos Starinskaitės vedamas ketvertas Keymono.

Norintys laimėti du dvigubus kvietimus į LRT Opus studiją, turi išvardinti bent 3 grupės InSearch mėgstamus atlikėjus. Atsakymų variantus, kaip visuomet, rašykite komentuodami atitinkamą įrašą Suru.lt facebook paskyroje.

Konkursas vyksta iki trečiadienio (birželio 26 dienos) 11 valandos.
InSearch koncerto pradžia – 18.00 val.

Radijo stoties LRT Opus dažniai:

Vilnius 98,3 MHz
Kaunas 98,0 MHz
Klaipėda 91,9 MHz
Panevėžys 93,7 MHz
Šiauliai 90,5 MHz
Tauragė 104,2 MHz
Raseiniai 87,7 MHz
Anykščiai 106,5 Mhz
Rokiškis 92,6 MHz

Tiesioginė transliacija iš LRT Opus studijos:
http://www.lrt.lt/mediateka/tiesiogiai/lrt-opus

Afiša Bangos Konkursai

One Reply to “Du dvigubi kvietimai į LRT Opus Ore serijos InSearch koncertą dovanų”

Leave a Comment

Your email address will not be published.