Gerbiamieji, yra stipri nuomonė, kad antrą rugpjūčio savaitgalį Čekijos šiaurės rytuose pakvips patenkinta tapyriena. Nes lietuvių pamėgtas sunkusis Brutal Assault šiemet savo sąstatu vilioja kaip niekada – pranašaujama tiek gėrio vienoje vietoje, kad akys sprogsta, o ausys nevalingai pelenguoja būsimą garso škvalą. Įvertinkit patys.

Immortal. Vos pasirodžius patvirtinimui, kad BA’2012 gros Immortal, atitinkamas savaitgalis kalendoriuje buvo apibrauktas riebiu raudonu markeriu. Pagaliau, brač, pavyks išvysti Abbatho firminius judesiukus bei pajusti black metal korifėjų rifų jėgą. One By One!


Moonspell
. Regis, dar šviežutėliai prisiminimai apie portugalų vizitą į Sportimą, o realiai nuo to megakoncerto nutekėjo jau per tuziną metų… F.Ribeiro ir kompanija visada buvo tarp favoritų, o čia dar ir naujas albumas, visai neprastas, prinoko. Apie jį – kiek vėliau Suru.lt platybėse.

Morgoth, At The Gates. Ką mes paprastai manome apie re-unionus? Kad jie smirda noru lengvai nukirsti keletą tūkstantėlių eurų. Bet tik ne tuo atveju, kai prie aktyvesnės veiklos grįžta bandos, nuo kurių kūrybos paauglystėje šiaušėsi plaukai. Galimybė išgirsti gyvai nemirtingo šedevro Odium autorius ar vienus iš melodic death metal pradininkų lengvai nužudo mintį apie finansinius muzikantų siekius. Beje, birželio pabaigoje eteryn, kaip ir galima buvo tikėtis, leidžiamas Morgoth live albumas. Tad visiškai akivaizdu, ko bus klausomasi pakeliui į Čekiją.

Arcturus. Šiuos norvegus įdomiau būtų išvysti prieš kokių 15 metų, jiems išleidus monumentalų La Masquerade Infernale. Nes nuo to laiko šaika pasuko šunkeliais. Bet gyvai parako vis dar turi, ką įrodo linksma šių metų gastrolių atmosfera.


Immolation.
Pastarasis amerikiečių albumas Majesty and Decay įrodė, jog ši grupė – viena iš pasaulio death metal flagmanų. Deja, neteko matyti amerikiečių pasirodymo Vilniuje, tad labai šaunu, jog pasitaikė tinkama proga spragą užlopyti.

Išvardinau tik kelis pagrindinius asmeninių simpatijų bei lūkesčių objektus. O kur dar visada aukštą kartelę išlaikantys šveicarai Samael, sympho black madų diktatoriai Dimmu Borgir, legendiniai industrial prieskonio virtuozai Godflesh, misteris “Apverstas Kryžius Ant Kaktos” Bentonas su savo Deicide, pernykščio Velnio Akmens atradimas Inquisition, Suomijos tundrų gyventojai Finntroll, neprastą albumą neseniai pagimdęs amerikiečių kultas Ministry, Nile komandos sportininkai bei dar kelios tonos gėrio vos už tūkstančio su trupučiu kilometrų nuo Vilniaus. Važiuojam?

Afiša Bangos

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *