Kas jau kas, o DJ Kicks vardas pristatymo nereikalauja. Kai C.J.Bolland konstravo pirmąją epo dalį, turbūt pats nenutuokė, kokios košės puodą ant ugnies jis stato.

Praėjo šešiolika metų, per tą laiką būta visko – prieskonių pagal savo skonį į puodą bėrė atlikėjai, kūrėjai, didžėjai ir dainorėliai, o kiekvieno naujo kickso pasirodymas būdavo pažymimas tirpstančia melomanų kantrybe bei kaistančiais interneto forumais. Nes niekada nežinojai ko tikėtis, bet (beveik) visada būdavo gerai.

35-ąjį spyrį K7! įrašų kompanijos galvos patikėjo apipjaustytiems rytinės Amerikos pakrantės berniukams – Gadi Mizrahi ir Zev Eisenberg (Wolf + Lamb) bei Eli Goldstein ir Charles Levine (Soul Clap). Ironiška, bet iš Niujorko ir Bostono kilę didžėjai miksą susuko Majamyje – sako, čia saulės daugiau ir afteriai geresni.

Iš pradžių tai tikrai yra saulėtos puotatąsos garso takelis. Pirmosios penkiolika minučių yra seksas – beveik įsivaizduoju MTV eteryje fiksuotus myžalinio repo klipus, kur azijietiški užpakaliukai trinasi į raumeningo juodukų šlaunis. Aplaužytų formų modifikuotas hausas braunasi į ausis ir intraveniniu būdu keliauja į pėdas, faktiškai nesutikdamas jokio pasipriešinimo.

Primena Metro Area, kol nekrenti gilyn. Be jokių įžangų, subtilesnių perėjimų – chuliganiškas ketveriukės įžūlumas spjauna į veidą tvarkos ir loginės sekos panašiose kompiliacijose ieškantiems pedantams. Čėdytis nėra ko kiek daugiau nei dešimt minučių – drasko, plėšo, trypia, rėkia…

…Kol nesutinka Lonely C – autorinis Soul Clap šauksmas tikrai sujungs dar ne vieną porelę šokių aikštelėje, o kažkam įgarsins sudaužytą širdį. Bus klyksmų, ašarų, gal net vaikų.

Vėliau vėl seka vėl šiek tiek giluminių kablių – nuo murkiančio Ben Westbeech iki raumenis tampančio Nicolas Jaar. Labai sudomino ir iškart po to sekanti bei tradicines deep house definicijas daugiau mažiau atitinkanti atkarpėlė – pumpuojantis bosas man visuomet sukelia sielos vibracijas, o dar tie netašyti vokalai bei sakso aidai…

Miksą puošia ir pabaiga – polifoninis Fridays With Her skambesys apžvelgiant Voices Of Black albumą visai neįstrigo, o čia dera puikiai – saulė leidžiasi, baigias dar viena diena. Iš naujo sukasi diskoteka.

Bangos Šviežia

One reply to “DJ Kicks spiria į paširdžius”

Leave a Comment

Your email address will not be published.