Mini interviu su Deimantu Alekna:
muzika, mergos ir Dievas

2015-02-10      13 KOMENTARAI  

alekna

Pristatinėti Deimanto tikrai nereikia, todėl to ir nedarysiu. Pokalbį visiškai kažkodėl pradėjome nuo muzikos:

Deimantai, kada šovė mintis kurti muziką, kokia ta mintis buvo ir kaip ji tapo kūnu? Ar muzikos kūrimo procese dalyvauji vienas ar turi kokį prodiusą? Juk daug ten reikalų.
Kai kurios dainos turi savo instrumentalus internete. Kitaip tariant – minusines fonogramas. Tada aš galiu dainuoti ant viršaus. O kai kurias dainas aš užsakau, kad man sugrotų. Man rašo įvairūs žmonės ir siūlosi padėti. Aišku ne už dyką. Tai galbūt Mano Dievo nepažįstate ir buvo mano pirmoji daina. Niūniuodavau ir kažkaip, nežinau, pasirašė man tas tekstas savaime. Bet labiau koncentruojuos ties pamokslais, tai dėl to tų dainų nėra daug.

Kokios muzikos klausaisi, kai būni vienas?
O jei būnu ne vienas, tai jau reikia klausyt kitokios muzikos? (juokiasi) Kas žino mane – žino, kad klausaus Džordanos, ir senų Dinamikos dainų. Taip pat patinka Madonna ir Lady Gaga. Jos dažnai dainuoja apie Dievą. O šiaip liūdnas techno. Liūdesys daro minkštesnę širdį – biblija taip sako.

Ką manai apie lietuvišką sceną ir joje vykstančias veiklas?
Neturiu teliko, tai nežinau kas Lietuvoj su muzikos klausimu vyksta. Ko gero kaip ir nieko, be Džordanos. Nors nauja Džordanos programa ir nauju stiliumi esu nusivylęs. Dar šiaip Jazzu krito mano akyse, nes palinkėjo Kaune, Žalgirio arenoje, tolerancijos homoseksualams. Ji krito ir daugiau niekada nebepakils.

Ar egzistuoja atlikėjas, kurio live pasirodymą norėtum pamatyti savo akimis?
Kaip ir nelabai, nes į koncertus nebevaikštau, nebeliko manyje to tokio kaip atlikėjo garbinimo. Tiesiog pasidomiu tuo, kas mane domina ir tiek. Skaitos, kad aš Dievą garbinu. Nes pats Dievas yra pasakęs, vieną Mane tegarbink ir Man vienam tetarnauk.

Dar trumpai papasakok kaip gimsta klipai? Kiek vieno klipo kūrimui skiri laiko ir lėšų, kiek žmonių tau padeda?
Na… muzikinių klipų, tėra vos keletas ir TAI – jie visi trijų metų senumo. Tad nėra labai daug ką ir pasakyt. O jei klausimas eina apskritai apie VIDEO PAMOKSLUS, tai, kiekvienam pamokslui ruošiuosi apie 10 mėnesių. Gal tik iš šono atrodo, kad kas čia sudėtingo, pamokslai nėra ilgi, vos 10 min. ar daugiau. Tačiau retas, kuris pastebi, kiek daug citatų iš biblijos kiekvienam pamoksle yra paskelbiama. Man jų niekas nepadiktuoja. Niekas neduoda ”scripto”. Viskam ruoštis turiu pats. Informacijos lietuvių kalba iš viso nėra, todėl, kad Lietuvoje nieko panašaus į Evangelistų kanalą niekas nėra daręs. Užsieny visai kitaip. Ten daug tokių kaip aš – pamokslautojų. Tačiau ar jie visi teisingi…?

Kokio gabalo dabar klausaisi dažniausiai? Kuris šiuo metu yra Tavo new fav?
Viso interviu metu klausausi šitos dainos, gal dėl to ir gavos toks liūdnas.

Papasakok kaip prasidėjo evangelistai internete? Ar pradėjai juos vienas? Nu tipo kaip viskas vyko ir kaip yra dabar?
Pirmasis video apie Dievą pasirodė dar 2008-ais metais, youtubėje. Mokykloje man mokytoja liepė padaryti tokį video, o iš tikro pats Dievas per ją man ir kalbėjo. Viskas prasidėjo, nuo tokios svetainės kaip videogaga, tačiau jos jau neliko. Dabar viskas perkelta į youtube. Bėgant laikui prisidėjo vis daugiau žmonių, iš tų pačių žiūrėtojų. Kai kas atkrito, kai kas dar tik galvoja prisijungt. Laikas viską parodo.

Untitled

Ar yra įtikėjusių žmonių per Evangelistų kanalą?
Galiu pasidžiaugti, kad taip. Nors tai visai mažuma, dviženklis skaičius. Bet vien dėl tiek buvo verta kažką daryti. Aš visą gyvenimą galėčiau tam pašvęsti, jei tik žinočiau, kad nors viena siela bus išgelbėta nuo amžino pragaro. Nors ir yra įtikėjusių, tačiau tai nereiškia, kad aš jiem išploviau smegenis. Čia skaitos, kad Dievas PATS juos pasitraukė, NAUDODAMAS MANE kaip įrankį. Todėl manęs kaltint negalima.

Turi apie 600 youtube prenumeratorių, Šėtonas meluoja hitino šiam štūkų peržiūrų. Ar planavai tiek dėmesio?
Dėl klipo, aš tiesiog norėjau daugelį nustebinti. Bet kad taip šokiruosiu, ir kad tiek dėmesio susilauksiu – nesitikėjau. Šita daina tais metais buvo tokia populiari, kad pas daugelį telefonuose skambėdavo, dainuodavo ją man po langais, darbe grodavo visą dieną.Visiem ji patiko, o ypač prie peržiūrų skaičiaus prisidėjo pats video klipas. Kas liečia klipą, tai nebuvo jokios mano kūrybos. Buvau nuvežtas ten kur reikia, aprengtas, ir man buvo pasakyta vos ne ką daryti. Video susukti padėjo pora merginų, kuriom aš iki šiandien esu dėkingas.

Jei jau prakalbom apie merginas, tai kokie tavo santykiai su jom? Turi kokią vieną?
Tegul tai skambės išdidžiai, bet pasakau, tiesiog ką manau. Jaučiuos svajonių jaunikiu (šypsos pakėlęs vieną antakį). Turiu SAVO butą, gerai apmokamą darbą, esu simpatiškas, be jokių žalingų įpročių. Esu absoliučiai tikintis į Dievą. Teisingas žmogus. Iš manęs nereikėtų tikėtis neištikimybės ar smurto šeimoje. Beje, kas mane žino, taip pat žino ir tai ,kad niekada nemeluoju, nors dėl to dažnai nukenčiu pats. Beto labai noriu vaikų, bet SAVO vaikų. O ko daugiau reikia. Šiais laikais, tiek ir tegalima tikėtis.

Daug kas tave žino, bet tuo pačiu ir nežino. Tvyrai kaip rūkas. Kas per vienas iš tikrųjų esi?
Esu žvaigždė (juokiasi) . Tikrai neperdedu. Čia Lietuvoj pakanka garsiai pasireikšti internete ir jau viskas. Žmonės labai įvairūs. Kai kurie sveikinas – spaudžia ranką, kai kurie spjauna, seka iki namų, tyko. O aš sau pro kitą išėjimą išeinu ir viskas. Visko buvę – visko bus. Buvo atvejis, kai su mašina sekė mane į darbą ir laukė naktį po darbo, sekė paskui, dainavo mano dainas, o po to paleido stiklinį butelį tiesiai man į galvą…

Vairavai trūliką. Atrodo, kad patiko? Ar taip ir yra? Kokį darbą dar norėtum išmėgint?
Daugiau nieko kaip ir nenorėčiau išmėgint. Nieks neįdomu. Man tie darbai… Aš nuo jų ir nuo žmonių pavargęs. Buvo laikas, kai kelis mėnesius dirbau per penkias darbo vietas, dienom ir naktim – tiesiogine prasme. Miegą buvau išbraukęs iš savo gyvenimo. Na, o šiandien – dar tebevairuoju troleibusą. Visad siekiau šito darbo, bet jei ir neteksiu šio darbo, man tai nebus pasaulio pabaiga. Mano gyvenimas ir taip buvo pilnas praradimų, jau nieks manęs nebeišgąsdins.

Tai jei paklausiu kuo nori būti užaugęs, pasakysi, kad troleibuso vairuotoju?
Kadangi nebe taip toli jau ir 30-metis, aš kaip ir jaučiuosi užaugęs. Šiaip savyje turiu tokį įsitikinimą, kad ilgai negyvensiu, todėl mažai jau ir begalvoju apie ateitį. Viskas baigta (juokias isteriškai).

Asmeninio archyvo nuotrauka

Tikrai viskas baigta – mano klausimai jau irgi beveik. Žinoma, pabaigai pasilikau Dievą ir pragarą, nes jei ne pastarieji, išvis mes čia nesikalbėtume. Sakyk, tai geras tas Dievas ar vis gi piktas ir kerštingas senis?
Ką tik pacitavai netgi tris eilutes iš biblijos. Iš tikrųjų, aš vienintelis Lietuvoj iškeliu Dievo savybes, apie kurias niekada nekalba niekas. Dievas ir geras, ir piktas, ir kerštingas. Anas turi daug savybių. Todėl dauguma mano pamokslų labiau apie pragarą ir apie Dievo rūstybę, nes tokios informacijos trūksta. Aš savo pamokslais tai bandau kompensuoti. Jei kalbėčiau, kad Dievas vien tik geras – mane visi mylėtų. Bet aš juk niekada nemeluoju (šypsos).

Pasakyk ant kurių nuodėmių dabar dažniausiai prasileidžia chebra?
Fiu… jau galvojau, kad klausi ant kokių nuodėmių prasileidžiu AŠ (juokiasi). O apie kitus tai galiu pakalbėt. Bet nemanau, kad kažką naujo pasakyčiau. Kad ir štai Whitney Houston dukra, 21-erių metų mergina buvo narkomanė ir Dievas ją numarino. Jaunimas be alkoholio, pavydo, smurto, ir laisvabūdiško BEI IŠKRYPUSIO sekso neįsivaizduoja, kad gyventi galima ir šventą gyvenimą Dievui. Nenoriu skambėt nuobodžiai, bet taip yra.

O ką veiktum jei Dievo nebūtų?
Ką veikčiau, jei nebūtų Dievo MANO GYVENIME – būčiau pasaulietis, kaip ir visi. Manau, nieko naujo neišrasčiau. Pildyčiau savo iškrypusios, sugedusios širdies užgaidas. Žinau ką veikčiau, bet jau geriau patylėsiu (vengia akių kontakto).

Ir pabaigai gal nori ko nors palinkėti tiems, kurie skaitė iki galo?
Daug norėčiau, bet jei vienu sakiniu, tai tik pasakysiu, kad JĖZUS KRISTUS YRA VIEŠPATS! AMEN!

Interviu Nuodai Pergamentai Sūru

13 Replies to “Mini interviu su Deimantu Alekna:
muzika, mergos ir Dievas”

Leave a Comment

Your email address will not be published.