Deeper_Upper_-_Creremony_Remixes

Šį sekmadienį (vakar) grupė Deeper Upper internete išplatino keturių remiksų mini albumą (EP) Ceremony Remixes, kurį kūrė keturi žinomi Lietuvių atlikėjai.
Tarp EP kūrinių autorių – puikiai lietuviško roko scenoje pažįstamas Benas Aleksandravičius ir grupė ba. bei elektroninės muzikos kūrėjai Justicious, Ophex ir Arfao.
Pasak Deeper Upper narių, idėja išleisti alternatyvią jų Ceremony EP versiją kilo iš noro pažvelgti į savo kūrinius kitu kampu. „Išgirsti kaip mūsų dainas girdi ir interpretuoja įvairių muzikos stilių talentingi atlikėjai, tai – mums nauja, labai įdomi patirtis“, – apie EP pasakoja grupės nariai.
Grupės teigimu, kiekvienas iš atlikėjų kurdamas remiksus kūriniams įnešė savito skambesio. „Albumas stilistiškai tapo įvairus, spalvotas. Tikimės kad įvairių muzikos stilių mėgėjai ras po sau patinkantį remiksą“, – teigia grupės nariai.
Ceremony Remixes prieinamas visose populiariausiose muzikos klausymo platformose: Spotify, Deezer, Apple Music bei Tidal. Taip pat kūrinius galima paklausyti ir grupės Soundcloud paskyroje:

Šie remiksai – lyg simboliškas grupės praėjusio kūrybinio etapo užbaigimas ir užtvirtinimas. Jau kitais metais Deeper Upper planuoja išleisti savo debiutinį pilną albumą, kurį sudarys naujausia, dar niekur negirdėta, grupės kūryba. Iki šiol pasirodę grupės įrašai buvo išleisti tik EP pavidalu.

Deeper_Upper

Afiša Bangos Šviežia

Leave a Comment

Your email address will not be published.