Kuomet už lango driekiasi keliai, kuriais nepravažiuosi, o žiema nepaisydama globalinio atšilimo krečia pokštus, štai tuomet labai smagu užsirakinti šiltuose namuose ir paskęsti muzikoje. Šiltoje kaip Jamaika. Ir kartu šaltoje kaip sunkvežimis sniego. Arba betoninis Berlynas 1990-ųjų pradžioje.


Tokio skambesio kaltininkai, be abejo – Basic Channel. Dub techno tėvai nutiesė asfaltą ištisai pasekėjų kartai. Todėl net dabar, po beveik 20 metų, vis dar atsiranda (aišku, jie ir nebuvo dingę) entuziastų norinčių sumokėti duoklę pradininkams. Vienas jų – Scott Monteith aka Deadbeat. Neseniai į Berlyną persikėlęs kanadietis sumiksavo kompiliaciją, kurios jau mėnesį klausausi.


Jaučiat? Mėnesį! Kuomet aplinkui gizilijonai empetrioškių…

Dauguma gabalų Radio Rothko rinkinyje gerai žinomi. Ir net jei nestebina – tai laiko patikrinti. Nepaisant to, kad kompiliacija aiškiai chrestomatinio pobūdžio – 12 kūrinių joje įrašyti pastarųjų dviejų metų bėgyje.


Net neišsirenku ką čia jums dabar pagrojus. Visas miksas labai tolygus ir labai sklandžiai pereina iš vieno gabalo į kitą.


[audio:https://www.suru.lt/srwrd/wp-content/audio/Deadbeat_-_Magnetic_North.mp3]

Deadbeat „Magnetic North“


Bangos Šviežia

Leave a Comment

Your email address will not be published.