Cuushe_aus

Priversti žiūrovus mąstyti muzikos garsais. Būtent to siekia rugsėjo 10–11 d. vyksiantis netikėtos Japonijos kultūros festivalis nowJapan, siūlantis panirti į egzotišką audiovizualinį nuotykį. Muzikinė festivalio programa ne tik privers smegenis dirbti visai kitu režimu, bet ir pakvies Japonijos mylėtojus paklausyti Tokijo gatvių šurmulio įkvėptų pasirodymų.

Savo auditoriją viliosiantis anime, manga ir cosplay burtažodžiais, nowJapan suteiks galimybę pažinti Japoniją ir per muziką. Festivalyje pasirodys visame pasaulyje žinomi japonai Cuushe ir aus. Abu atlikėjus matėme gyvai prieš du metus, tad drąsiai rekomenduojam.

„Muzika visada buvo neatskiriama nowJapan dalis. Festivalis siekia atrasti sąsajas tarp Japonijos, kuri yra ten, už tūkstančių kilometrų ir tos, kuri yra čia, Lietuvoje, todėl koncerto atlikėjai vienas kitą puikiai papildo“, – sako nowJapan programos sudarytoja Milda Savickaitė.

Cuushe

Japonų atlikėja ir multiinstrumentalistė Cuushe žino nepamirštamo koncerto receptą. Prieš porą metų pakerėjusi Lietuvos publiką įspūdingais vizualiniais sprendimais ir kiekvieną garsą apraizgiusiais estetiniais čiuptuvais, šįsyk Cuushe grįžta su pernai metais išleistu ketvirtuoju albumu, su dar daugiau paslapčių ir ambient bei dream pop žanrais, sujungtais jos išskirtinio vokalo.

Debiutavusi dar 2009 m. Cuushe greitai užsitarnavo alternatyvios muzikos gerbėjų simpatijas. Kultūros platforma Time Out Tokyo paskelbė jos debiutinį albumą Girl You Know That I Am Here But The Dream geriausiu 2012 m. Japonijos albumu. Praėjusiais metais pasauliui pristatytas naujausias jos darbas Night lines tapo niekada nemiegančio Tokijo veidrodžiu, atspindinčiu didžiulio miesto gyvenimą ir jo sukeliamą vienatvę.

Savo dainomis Cuushe pasakoja istorijas apie žmonių susvetimėjimą, betoninės kasdienybės šurmulį ir dirbtinę gatvių šviesą, kuri įsuka į save lyg fantasmagoriška nakties karuselė. Cuushe muzika emocinga, nuklystanti į kitas galaktikas ir vėl grįžtanti atgal. Lyg naktinis Tokijas, kuris bruzdėdamas pasitinka naują rytą, taip ir nesudėjęs bluosto. 

Cuushe išskirtinumas – didžiulis dėmesys vizualinei muzikos pusei. Kiekvieną atlikėjos klipą kūrė individualūs kūrėjai: nuo animacijos piešimo specialistų iki video menininkų. Muzika ir vaizdas „Cuushe“ koncertuose yra susipynę, papildantys vienas kitą ir įtraukiantys į nesibaigiantį estetinį katarsį.

 

aus

Atlikėjai Cuushe talkins elektroninių garsų virtuozas aus, kuris meistriškai įsiskverbia į klausytojų smegenis ir užpildo kiekvieną neuroną ambient muzikos alsavimu. aus yra Yasuhiko Fukuzono solinis projektas. Fukuzono dar būdamas paaugliu pradėjo kurti muziką eksperimentiniams filmams. 2004 m. jis pradėjo pasirodymus kaip atlikėjas aus ir nuo to laiko tapo neatskiriama Japonijos scenos dalimi. Fukuzono sumaniai ir subtiliai derina elektroniką su garsais iš kasdienio gyvenimo, pindamas juos į vieną nepamirštamą muzikinį siužetą.

Renginys: http://bit.ly/2b5Bf29

Afiša Bangos

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *