Aus

Ne per ausines. Cuushe ir Aus pasirodymas vyko Šv. Kotrynos bažnyčioje ir buvo vis dar aktyvaus ir gyvaus NowJapan festivalio koncertas.

Nežinau kiek žmonių specialiai ėjo paklausyti šių atlikėjų, ar tiesiog susidomėjo įdomiu renginiu bažnyčioje. Juk elektrifikuoto dream-pop / ambient / downtempo retai bažnyčioje sutiksim. Man asmeniškai įspūdžio nei Aus, nei Cuushe, prieš renginį nedarė, tačiau daug dalykų apsiverčia paklausius gyvai. O ypač bažnyčioje.


Renginys buvo padalintas į dvi dalis – pirmojoje ambientinių kliksų pagrojo Aus, kurio visa atmosfera man priminė Manual, dalinai Ulrich Schnauss ir visumoje City Centre Offices leidybą. Pradėjo šviesoje, kuri puikiai derėjo su po truputį augančia, išjungiančia atmosfera visai bažnyčiai skęstant į tamsą.

Po dešimties minučių pertraukos išėjo gležnoji Cuushe, kuri nedrąsiu, japonišku temperamentu prisistatė ir pagrojo visus gražiausius kūrinius iš Butterfly Case ir Red Rocket Telepathy albumų. Cuushe performansas priminė The Field, Mazy Star, Björk užmačias. Visa jos muzika buvo apipavidalinta projekcijomis ant burbulo, vingiuojančio už atlikėjų bei nuostabiom šviesom:


Mūsų redaktorius ant tiek įsijautė į renginį, kad parėmė muzikantus:

aus_Cuushe_CDs_SuruLT

Nuostabus pojūtis klausyti tokią muziką bažnyčioje. Nežinau, kam kilo mintis Cuushe ir Aus pastatyti būtent Šv. Kotrynos bažnyčioje, bet tam žmogui norėčiau paspausti ranką.

Bangos Koncertai

Leave a Comment

Your email address will not be published.