Tai prasidėjo maždaug prieš 5 savaites. Ieškodamas lakierkų apatišku žvilgsniu nužiūrinėjau pramogų sostinės kioskelių pavadinimus. Tradiciškai nusprendžiau užsukti į viršutinį kairį Baltų Lankų knygyno kampą. Pasižvalgyti, žinote, patikrinti situaciją, kiek laiko vakarietiškos naujienos vėluoja, kol atsiduria mūsų muzikos parduotuvių lentynose…


Tai va, užeinu į minėtą Muzikos Bombos padalinį ir ką matau. Ogi lentynų priekyje sudėlioti kompaktai, papuošti rėkiančių spalvų apvaliais lipdukais, ant kurių puikuojasi skaičiai 5, 10, 15 Lt… Pamanau „ok, iškišo ant priekio kelis neinamus albumus tikėdamiesi pritraukti atsitiktinių praeivių dėmesį“. Pavartau pirmą pasitaikiusią krūvelę – lipdukai ant kiekvieno CD voko. Užliejo neapsakomai malonus jausmas. Pamaniau, kad taip, tikriausiai, jaučiasi dauguma mergų užsukusių į padivanų (bendrinis Humana tipo parduotuvių pavadinimas) lavkę po naujos siuntos.


Mano neplanuotas apsilankymas šiek tiek užtruko.


Greitu žvilgsniu ir pirštų judesiais prabėgau visus tris akcinių lentynų skyrius. Aišku, daug šūdo, bet ir malonių staigmenų netrūko. Juk auksas ir pelenuose žiba, ar kaip ten sako? Maždaug po 20 minučių kairė ranka jau laikė apie 10 albumų. Dešinės pirštai vis dar mikliai lakstė , o akys norėjo. Bet sužinojęs, kad akcija neribojama laike – pasukau link kasos.


Grobis – tiksliai visų pavadinimų jau nepamenu, bet tarp vertingiausių – geriausias Morrissey albumas You Are The Quarry. Seniai „medžiojau“ šį albumą ir labai graužiausi, kuomet aną kartą toje supistoje Glasgow priemiesčio second hand įrašų parduotuvėlėje ties Al Capones laikų pozą išmetusiu Mozeriu viršelyje nutariau ištarti „užteks“. Juolab, kad namie voliojasi singlai First of the Gang to Die, I Have Forgiven Jesus, Let Me Kiss You ir, kas be ko, Irish Blood, English Heart. Juk visi šaunuoliai iš tos pačios šlovingos plokštelės! Paskutinį paminėtą besiklausant visuomet pritariu polish blood, lithuanian heart.


Slidus, gliancinis viršelis, mmm…
Ir žinote kiek? Vos 15 litų. Ne kažkokie fakin 4 paundai (arba 2 for 5£), o penkiolika litų! Ir viskas vietoje, nereik temptis sunkios tašės iš oro uostų.


Nuo to laiko pradėjau dažniau lankytis Bomboje.
Vėliau papasakosiu, ko dar radau.

Bangos

14 Replies to “Bombos fokusai: Morrissey”

Leave a Comment

Your email address will not be published.