spam

Reiškias, prasiblaiviau aš kurį rytą po naujų metų, su viena ranka nuvaliau ant stalo besimėtančias alaus bonkes, į kitą ranką griebiau pelę.  Reikia pagaliau patikrinti kas naujo ant IT pasaulio. Visiškai nieko – kas antras renka įvairiausių nesąmonių TOP 10 arba 20. Ai, ir gavau krūvą gražių kalėdinių sveikinimų, apie ką ir bus įrašas.

Pirmą pundelį sveikinimų iš Klasė.lt gavau prieš Kalėdas. Viso 17 štukų. Labai malonu. Širdį paglostė. Prieš naujaką dar 5.

dovana1

dovana2

klase

Ir laiško tekstas skamba įspūdingai – kas parašė žinutę aš sužinosiu prisijungęs prie portalo. Tuojau pat jungiuosi ten ir gaunu moralinį antausį..

uzsakymas

Pasirodo, portalui visai nerūpi mano sveikinimas – jiems rūpi:

5Lt

Šikau ir tapšnojau.

Tai ko ponai meluojat? Didinat lankomumą? Iš kur jūs traukiat tokią iškrypusią praktiką? Taigi bl*** – Kalėdos.. Galbūt aš pasenau, bet jei jūms tai atrodo normalu, mobiliojo ryšio operatoriams siūlau UBER BIZNIO PLANĄ:

Kūčių ir Kalėdų dieną sms‘ų siuntimas nemokamas. Tačiau gavėjas, norėdamas peržiūrėti visas žinutes, turi sumokėti simbolinį 10 litukų mokestį. Po švenčių visi bičių, teleduškių ir omnitelių darbuotojai mėnesį galėtų ilsėtis Maldyvų salynuose.

Gerbiami skaitytojai, gal galėtumėt pasidalinti, kaip pinigavosi kiti didieji portalai – one‘s ir kitos nesąmonės? Man darosi labai įdomu..

p.s. Gal atėjo laikas išmokti etiško marketingo ir mąstyti ne vien apie FUCKIN’ PINIGUS?

p.p.s. 5 litus aš pervedžiau vaikams. Pagiedokit!

404

One reply to “Biznieriškos Kalėdos”

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *